Tema: Be temos

Belgija paskelbė savo atstovę: į Lisaboną vyks Laura Groeseneken

2018 metų „Eurovizijos“ sezoną atidaro belgai, pirmieji pristatydami savo atstovę. Lisabonoje šalies garbę gins dainininkė Laura Groeseneken. Informacija buvo paskelbta belgų televizijos laidoje „Van Gils en Gasten“. VRT atstovai kartu su specialiai suburta muzikos ekspertų komanda nusprendė, jog 27-erių metų (...) 

2018 metų „Eurovizija“ vyks Lisabonoje!

Praėjus daugiau nei trims mėnesiams nuo dienos, kuomet portugalas Salvador Sobral išplėšė pergalę Kijevo „Eurovizijoje“, šalies nacionalinis transliuotojas RTP paskelbė, jog kitų metų konkursas muzikos gerbėjus ir atlikėjus pakvies į Lisaboną. 63-asis dainų konkursas vyks gegužės 8, 10 ir 12 (...) 

„Eurovizijos“ grafikos dizaineriai prabilo apie skaudžią patirtį

Pasirodo, jog 2017 metų „euroviziniams“ karoliams buvo kilusi rimta grėsmė. Iš karto po reklamos agentūrų konkurso pabaigos, kuomet daugiausiai organizatorių ir EBU palaikymo sulaukė „Republique“ bei „Banda“ tandemo koncepcija, suinteresuotų žmonių grupė (Ruslana, Oleksandr Ksenofontov, Sergej Proskurnia ir kiti), slaptai (...) 

2018 metų „Eurovizijos“ dainų konkursas vyks Lisabonoje!

Nepraėjus nė dviem paroms po pergalės „Eurovizijoje“, Portugalijos nacionalinis transliuotojas RTP paskelbė, jog 2018 metų dainų konkursas bus surengtas šalies sostinėje Lisabonoje. Informacija buvo paskelbta žinių laidoje „Jornal da Tarde“. Kol kas neaiškios tikslios datos ir koncertų salė, tačiau Europos transliuotojų (...) 

Sujaukta Bulgarijos repeticija

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Prieš pat Lietuvos atstovus antrojo pusfinalio metu į sceną lips Bulgarijos delegacija su Kristian Kostov priešaky. Jis yra pats jauniauias šių metų konkurso dalyvis bei pirmasis dainininkas pasirodysiantis „Eurovizijoje“, kuris gimė jau dvidešimt pirmajame amžiuje. (...) 

Portugalijos ir Rumunijos pusfinalių metu išrinkti finalo dalyviai

Paskutiniai šios savaitės „Eurovizijos“ atrankų renginiai įvyko Portugalijoje ir Rumunijoje. Pastaroji šalis į konkursą grįžta po metų pertraukos, kai jau išrinkusi atstovą iš konkurso pasitraukė dėl skolų Europos transliuotojų sąjungai. Šis Rumunijos pusfinalis buvo pirmoji atrankos laida iš dviejų. Šį vakarą (...) 

Sukurta: MyMadWeb