Tema: Apie ką gi jie dainuoja?

Apie ką gi jie dainuoja: pagieža ir prakeiksmai Vengrijos dainoje

Jau šiandien, „Eurovizijos“ antrojo pusfinalio metu, scenoje pasirodys Vengrijos atstovas Joci Pápai. Atlikėjas pristatys savo kūrybos dainą apie nelaimingą meilę „Origo“, kurios pavadinimas, išverstas į lietuvių kalbą, reiškia „Kilmė“. Atlikėjas po savo pergalės tvirtino, jog tai yra svarbiausia jo gyvenimo daina (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: nelaimingos meilės istorija Portugalijos kūrinyje

Į „Euroviziją“ sugrįžę portugalai lieka ištikimi savo tradicijoms ir į konkursą siunčia paraišką portugalų kalba. Romantiškąjį „Amar pelos dois“ Kijeve atliks Salvador Sobral. Ši daina Salvadorui yra labai svarbi, kadangi ją parašė artimiausias atlikėjo žmogus, sesuo Luiza. „Amar pelos dois“ yra be atsako įsimylėjusio vyro išpažintis, (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: Ispanija skatins branginti artimuosius

Ispanijai šiemet atstovaus atlikėjas, kuris išgarsėjo, įrašinėdamas kūrinių perdainavimus „Youtube“ tinkle. Pats Manel Navarro savo dainą „Do it for your lover“ vadina meilės himnu, kuriame pasakojama apie šiltus jausmus artimiesiems. Manel „Eurovizijos“ scenoje dainuos tiek ispanų, tiek anglų kalba. Angliškai atliekamos (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: džiaugsminga baltarusių gyvenimo istorija

2017 metų „Apie ką gi jie dainuoja?“ apžvalgų ciklą pradedame nuo paraiškos, pirmą kartą „Eurovizijos“ istorijoje skambėsiančios baltarusių kalba. Grupė „NAVIBAND“ iš Baltarusijos kūriniu „Story of my life“ pasiruošusi papasakoti savo šalies istoriją, perteikti kultūrą ir tradicijas. „Daina – šventė, (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: neįveikiamos meilės istorija Bulgarijos kūrinyje

Šiandien aptariame paskutiniąją 2016 metų „Eurovizijos“ dainą, kurioje dalis teksto skambės ne anglų kalba. Bulgarijai atstovausiančiame kūrinyje angliški žodžiai bus papildyti bulgarišku meilės prašymu. Poli Genova sieks įrodyti žiūrovams, kad meilė yra aukščiau už visas aplinkybes. Tikriausiai ne vienas gyvenime buvo patyręs jausmus, kuriems priešinosi (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: pabėgėlių išpažintis Graikijos dainoje

Graikų grupės „Argo“ konkursinėje dainoje pasakojama apie šiuolaikinį požiūrį į sunkumus, su kuriais susiduria pabėgėliai. Kūrinys „Utopian Land“ agituoja žmoniją sukurti svajonių pasaulį, nors, pasak atlikėjų, tam prireiktų nemažai pastangų ir kantrybės. Akivaizdu, jog Graikijos kolektyvas talkina šių metų „Eurovizijos“ šūkiui (...) 

Sukurta: MyMadWeb