Šalys: Vokietija

Spalvingoji Ispanija ir kuklioji Vokietija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Po pirmosios repeticijos Ispanijos delegacija nusprendė šiek tiek pagyvinti vizualizacijas, matomas ekranuose: daina prasideda stebint milžinišką pasaulio siluetą, plūduriuojantį tarp naktinės jūros bangų, o kūrinio pabaigoje ant grindų atsiranda banglentės, kurios sukuria įspūdį, lyg Manel (...) 

Vokietijos pasirodyme – savito braižo trūkumas

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Andžej. Sceną pirmą kartą išbando vokietė Levina su daina „Perfect life“. Pasirodymas pradedamas filmuoti iš viršaus. Atlikėja guli scenos vidury, ją supa visata ir žvaigždės, rodomos ant grindų LED ekrano. Vaizdas išties gražus. Toliau atlikėja (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Vokietija

Šalis: Vokietija; Pasirodymo data: gegužės 13 d., finalas; Atlikėja: Levina; Daina: „Perfect life“; Dainos autoriai: Lindy Robbins (m / ž), Dave Bassett (m / ž), Lindsey Ray (m / ž). APIE LEVINĄ: Iš paskutinės pozicijos dvejus metus neišlipantys vokiečiai griebėsi būdo, kuris (...) 

Vokietijai Kijevo „Eurovizijos“ scenoje atstovaus Levina

Vakar įvyko vokiečių nacionalinės atrankos „Unser Song“ finalas, kurio metu Vokietija išsirinko ir atlikėją, ir dainą, kuri atstovaus šaliai Kijeve. Vokiečiai šį kartą rinkosi iš 5 atlikėjų ir 2 dainų ir net po keturių balsavimo etapų pagaliau buvo paskelbta, jog (...) 

Šįvakar – Vokietijos nacionalinės atrankos finalas

Šiandien, nuo 21.15 val. kviečiame stebėti Vokietijos nacionalinės atrankos finalą „Unser Song 2017“. Penki dalyviai net keturiuose etapuose kovos dėl galimybės atstovauti šaliai Kijeve. Atstovauti Vokietijai pretenduoja du kūriniai – „Wildfire“ ir „Perfect life“. Dalyviai: Axel Maximilian Feige; Felicia Lu (...) 

Išvyskite Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pilnuosius pasirodymus

Kaip ir po pirmojo pusfinalio, šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai paviešino pilnąsias likusių „Didžiojo penketo“ šalių pasirodymų versijas. Jau dabar galite įvertinti, kaip atrodo Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pasirodymų koncepcijos. Joe & Jake – „You’re Not Alone“ (Jungtinė Karalystė): Francesca (...) 

Sukurta: MyMadWeb