Šalys: Vokietija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Vokietija

Šalis: Vokietija; Pasirodymo data: gegužės 13 d., finalas; Atlikėja: Levina; Daina: „Perfect life“; Dainos autoriai: Lindy Robbins (m / ž), Dave Bassett (m / ž), Lindsey Ray (m / ž). APIE LEVINĄ: Iš paskutinės pozicijos dvejus metus neišlipantys vokiečiai griebėsi būdo, kuris (...) 

Vokietijai Kijevo „Eurovizijos“ scenoje atstovaus Levina

Vakar įvyko vokiečių nacionalinės atrankos „Unser Song“ finalas, kurio metu Vokietija išsirinko ir atlikėją, ir dainą, kuri atstovaus šaliai Kijeve. Vokiečiai šį kartą rinkosi iš 5 atlikėjų ir 2 dainų ir net po keturių balsavimo etapų pagaliau buvo paskelbta, jog (...) 

Šįvakar – Vokietijos nacionalinės atrankos finalas

Šiandien, nuo 21.15 val. kviečiame stebėti Vokietijos nacionalinės atrankos finalą „Unser Song 2017“. Penki dalyviai net keturiuose etapuose kovos dėl galimybės atstovauti šaliai Kijeve. Atstovauti Vokietijai pretenduoja du kūriniai – „Wildfire“ ir „Perfect life“. Dalyviai: Axel Maximilian Feige; Felicia Lu (...) 

Išvyskite Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pilnuosius pasirodymus

Kaip ir po pirmojo pusfinalio, šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai paviešino pilnąsias likusių „Didžiojo penketo“ šalių pasirodymų versijas. Jau dabar galite įvertinti, kaip atrodo Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pasirodymų koncepcijos. Joe & Jake – „You’re Not Alone“ (Jungtinė Karalystė): Francesca (...) 

Į sceną grįžta nuotaikingoji ispanė ir spalvingoji vokietė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Vieną iš smagiausių ir linksmiausių šių metų kūrinių atliekanti Ispanijos atstovė Barei šiandien jėgas išbandė antrojoje repeticijoje. Atlikėja ruošiasi pirmojo pusfinalio generalinei repeticijai, kurios metu bus filmuojami Ispanijos, Prancūzijos ir Švedijos pasirodymai. Jų ištraukos bus rodomos (...) 

Pirmoji ankstyvą šeštadienio rytą repetavo vokietė Jamie Lee Kriewitz

Viena jauniausių konkurso dalyvių, vos prieš savaitę atšventusi aštuonioliktą gimtadienį, Jamie Lee Kriewitz užlipo į Stokholmo „Globe“ arenos sceną. Mergina pradėjo šeštąją repeticijų maratono dieną. Atlikėja, kaip ir nacionalinėje Vokietijos atrankoje, pasipuošė Japoniškos kultūros įkvėpta suknele. Apie savo meilę mangai (...) 

Sukurta: MyMadWeb