Šalys: Vengrija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: pagieža ir prakeiksmai Vengrijos dainoje

Jau šiandien, „Eurovizijos“ antrojo pusfinalio metu, scenoje pasirodys Vengrijos atstovas Joci Pápai. Atlikėjas pristatys savo kūrybos dainą apie nelaimingą meilę „Origo“, kurios pavadinimas, išverstas į lietuvių kalbą, reiškia „Kilmė“. Atlikėjas po savo pergalės tvirtino, jog tai yra svarbiausia jo gyvenimo daina (...) 

Harmoningi Nyderlandai ir čigoniška Vengrijos repeticija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteriai Tautvydas ir Virginija. Šeštadienio rytą pirmosios Tarptautinio parodų centre pasirodė Nyderlandų sesės. Grupės „O’G3NE“ merginos galėtų tobulai dainuoti ir pažadintos ketvirtą ryto – jų vokalai, kaip visuomet, skambėjo nepriekaištingai. Pasikeitimų pasirodyme nėra, scenoje dominuoja tamsios (...) 

Joci sceną uždegs savo širdies drama

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Prieš pertrauką į sceną lipo Vengrijos garbę konkurse ginantis Joci Papai su savo kūrybos daina „Origo“. Pasirodymas „Eurovizijoje“ mažai kuo skiriasi nuo matyto nacionalinės atrankos finale – vokalistui gelbėja šokėja ir ant mažesnės scenos tarp (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Vengrija

Šalis: Vengrija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 7; Atlikėjas: Joci Pápai; Daina: „Origo“; Dainos autoriai: József Pápai (m/ž). APIE JOCI: Vengrai jau šeštus metus iš eilės savo atstovo ieško organizuodami nacionalinę atranką “A Dal“. Konkurso taisyklės šiais metais buvo šiek (...) 

Vengrijos atstovas Joci Pápai „Euroviziją“ bandys pavergti repo ir folkmuzikos mišiniu

Šiandien vykusio „A Dal 2017“ finale paaiškėjo, jog atstovauti Vengrijai į „Euroviziją“ važiuos Joci Pápai su daina „Origo“. Išvydusi visų 8 konkurso dalyvių pasirodymus, komisija išrinko 4 geriausius, kurie pateko į superfinalą: Joci Pápai – „Origo“; Zävodi + Berkes Olivér – „#háttérzaj“; Gigi (...) 

Sukurta: MyMadWeb