Šalys: Vengrija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Vengrija

Šalis: Vengrija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 7; Atlikėjas: Joci Pápai; Daina: „Origo“; Dainos autoriai: József Pápai (m/ž). APIE JOCI: Vengrai jau šeštus metus iš eilės savo atstovo ieško organizuodami nacionalinę atranką “A Dal“. Konkurso taisyklės šiais metais buvo šiek (...) 

Vengrijos atstovas Joci Pápai „Euroviziją“ bandys pavergti repo ir folkmuzikos mišiniu

Šiandien vykusio „A Dal 2017“ finale paaiškėjo, jog atstovauti Vengrijai į „Euroviziją“ važiuos Joci Pápai su daina „Origo“. Išvydusi visų 8 konkurso dalyvių pasirodymus, komisija išrinko 4 geriausius, kurie pateko į superfinalą: Joci Pápai – „Origo“; Zävodi + Berkes Olivér – „#háttérzaj“; Gigi (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Vengrijoje žinomi visi „A Dal 2017“ finalininkai

Šiandien įvyko antrasis vengrų nacionalinės atrankos „A Dal 2017“ pusfinalis. Jame varžėsi 9 atlikėjai, iš kurių 4 pateko į finalą. Dalyvius vertino komisija ir žiūrovai, kurių nuomonė turėjo atitinkamai 80% ir 20% įtakos galutiniam rezultatui. Trys daugiausiai balsų surinkę atlikėjai (...) 

Vengrai jau turi pirmuosius finalininkus

Šį vakarą Vengrijoje įvyko pirmasis „A Dal 2017“ pusfinalis. Iš 9 atlikėjų tik 4 gavo kelialapį į kitą šeštadienį vyksiantį finalą. Tris atlikėjus į finalą delegavo bendras komisijos ir žiūrovų balsavimas, o ketvirtąjį išrinko tik žiūrovai. Atlikėjai, patekę į finalą: Gina (...) 

Šiandien Vengrijoje įvyks pirmasis „A Dal 2017“ pusfinalis

Vengrija šiandien bus dar žingsneliu arčiau savo nacionalinės atrankos „A Dal 2017“ finalo. Šį vakarą Budapešte įvyks pirmasis pusfinalis, kuriame 9 atlikėjai varžysis dėl 4 bilietų į kitą šeštadienį vyksiantį finalą. Pusfinalyje pasirodys: Gina Kanizsa – „Fall like rain“; Chase (...) 

Sukurta: MyMadWeb