Šalys: Ukraina

Jamala pristato naują singlą „Ilgiuosi“

Ukrainos dainininkė ir 2016 metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala pristato naują muzikinį darbą „Сумую“ (liet. „Ilgiuosi“).  Atlikėja savo „Facebook“ paskyroje pranešė, jog šis kūrinys yra svarbus ir neįprastas eksperimentas, o pagrindinis tikslas buvo atskleisti gyvybingumo kibirkštėlę ir išsaugoti emocinę prasmę. „Labai pavargau (...) 

Ukrainos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“ skatins nesustoti ieškant savo svajonės

Anastasija Baginska išplėšė pergalę Ukrainos nacionalinėje atrankoje į „Vaikų Euroviziją“ ir atstovaus savo šaliai Tbilisyje su daina „Ne zupyniai“ (liet. „Nesustok“). Sprendimas buvo priimtas, susumavus žiūrovų ir komisijos įvertinimus.  Dvylikametė dainininkė užėmė pirmą vietą žiūrovų balsavime ir liko antra pagal muzikos (...) 

Jamalos prodiuseris pratrūko: užuot aptarinėję dainą, visi kalbėjo apie užpakalį

„Eurovizinės“ aistros jau aprimo, tačiau kai kuriuos asmenis, susijusius su šiuo renginiu, iki šiol slegia skaudūs prisiminimai.   Savo pykčio priežastis portalui „Karabas. Live“ paaiškino praeitų metų „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos prodiuseris Igor Tarnopolskij, kuris kartu su atlikėja dirba jau beveik (...) 

„Eurovizijos“ grafikos dizaineriai prabilo apie skaudžią patirtį

Pasirodo, jog 2017 metų „euroviziniams“ karoliams buvo kilusi rimta grėsmė. Iš karto po reklamos agentūrų konkurso pabaigos, kuomet daugiausiai organizatorių ir EBU palaikymo sulaukė „Republique“ bei „Banda“ tandemo koncepcija, suinteresuotų žmonių grupė (Ruslana, Oleksandr Ksenofontov, Sergej Proskurnia ir kiti), slaptai (...) 

Šiandien – didysis 62-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas!

Šį vakarą, 22.00 val. (Lietuvos laiku), Kijevo Tarptautinio parodų centro scenoje prasidės 62-osios „Eurovizijos“ finalas. Dėl nugalėtojo vardo kovos 26-ių valstybių atstovai.  Vakaro rezultatus lems ne tik žiūrovai, bet ir profesionali komisija. Kiekvienoje šalyje penki žiuri nariai dalyvius jau įvertino stebėdami vakarykštę (...) 

Paaiškėjo 2017 metų „Eurovizijos“ finalo dalyvių pasirodymo tvarka

Pasibaigus antrajam pusfinaliui, renginio prodiuseriai turėjo svarbią užduotį – nuspręsti, kokia tvarka 26 šalys pasirodys finale. Garbė atidaryti renginį atiteks Izraelio atstovui Imri, o šeštadienio finalą užbaigs Alma iš Prancūzijos. Finalo dalyvių pasirodymų eiliškumas: Izraelis Lenkija Baltarusija Austrija Armėnija Nyderlandai (...) 

Sukurta: MyMadWeb