Šalys: Turkija

Turkija taip pat skelbia apie pasitraukimą

Po ilgos ir gana sėkmingos istorijos „Eurovizijoje“ iš konkurso nusprendė pasitraukti ir Turkija – taip paskelbė  nacionalinis šalies transliuotojas TRT. Transliuotojo pranešime skelbiama, kad priežastis nėra finansinė, kaip daugelio kitų šiemet pasitraukusių šalių. Turkai nėra patenkinti jau nebe pirmus metus (...) 

Šalių pasiekimai: Turkija

„Šalių pasiekimų“ skiltyje šį kartą Jums pasiūlysime nusikelti į Turkiją – valstybę, geografiškai jungiančią Europą ir Aziją, dėl religinių ir kultūrinių savitumų daug artimesnę Artimiesiems Rytams, tačiau vis aršiau besiveržiančią Senojo žemyno vidun. Musulmoniška Turkijos respublika, užimanti 783,562 km2 pasaulio ploto (...) 

Lietuva – 2012 metų „Eurovizijos“ finale!

Thomas Hanses (EBU) nuotr. Puikia lietuviams žinia prieš kelias minutes baigėsi antrasis 57-osios „Eurovizijos“ pusfinalis. Donatas Montvydas sužavėjo komisiją ir žiūrovus (arba bent vienus iš jų) ir pasirodys šeštadienio finale. Tai bus antras kartas nuo 2004 metų, kuomet mūsų atstovai (...) 

Baku arenos scenoje – turkas Can Bonomo

Andres Putting (EBU) nuotr. Paskutinis iš antrojo pusfinalio dalyvių šiandien repetuoti atvyko Turkijos atstovas Can Bonomo. Kaip ir dauguma antrą kartą repetavusių dalyvių, taip ir turkai savo pasirodyme didelių pakitimų nepadarė. Šiandien Can ir jo šokėjai vilkėjo sceninius drabužius, kuriuose (...) 

Romantiškasis turkas asmeninėje repeticijoje dainavimą apjungė su šokiu

Andres Putting (EBU) nuotr. Pasibaigus pertraukai, po pirmojo „eurovizinių“ repeticijų ketverto,  „Crystal Hall“ sceną okupavo Can Bonomo, šiemet konkurse reprezentuosiantis Turkiją. Salė prisipildė turkiškų motyvų nestokojančios kūrinio „Love me back“ melodijos garsų bei šokio elementų. Atlikėjas ne tik dainavo, bet ir energingai (...) 

Vaizdo klipus pristatė Prancūzija ir Turkija

Dar dvi 2012 metų „Eurovizijoje“ dalyvausiančios šalys pristatė savo kūrinių vaizdo klipus — dainų konkurso finale dalyvausianti Prancūzija ir sėkmę antrajame pusfinalyje bandysianti Turkija. Daugybės šalių nacionaliniuose finaluose, tarp jų ir Lietuvos, dainavusi Anggun iš Prancūzijos savo kūrinio „Echo (You (...) 

Sukurta: MyMadWeb