Šalys: Šveicarija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Šveicarija

Šalis: Šveicarija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 13; Atlikėjai: „Timebelle“; Daina: „Apollo“; Dainos autoriai: Elias Näslin (m/ž), Alessandra Günthardt (m/ž), Nicolas Günthardt (m/ž).   APIE „TIMEBELLE“: Nacionalinė atranka šalyje vyko 3 etapais: sulaukusi dalyvių paraiškų nacionalinius transliuotojus Šveicarijoje vienijanti (...) 

Šveicarų finale triumfavo „Timebelle“ su kūriniu „Apollo“

Šį vakarą sužinojome dar vieną dainą, skambėsiančią Kijeve – šveicarai nusprendė, jog jų šaliai šių metų „Eurovizijoje“ turi atstovauti „Timebelle“ su daina „Apollo“. „Die Entscheidungsshow“ metu pasirodė 6 atlikėjai, iš kurių geriausią rinko tik žiūrovai. Finalo metu taip pat pasirodė (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Latvijos „Supernova“ startas ir Šveicarijos nacionalinis finalas

21:25 Latvija 1 pusfinalis Transliacija Šiandien prasideda mūsų kaimynų latvių nacionalinė atranka „Supernova“. Atrankoje dalyvauja 22 atlikėjai, o šiandien pasirodys pirmoji jų pusė. Du bilietus į finalą dalyviams suteiks konkurso žiūrovai, o kitus du – komisija. Linda Leen – Who is (...) 

Šveicarai paskelbė „Entscheidungsshow 2017“ dalyvius – išgirskite šešias finalo dainas

Šveicarija pradeda naują „Eurovizijos“ sezoną ir pristato šešias nacionalinio finalo „Entscheidungsshow 2017“ dainas. Finalinės dainos buvo atrinktos vakar vykusios perklausos metu, kur savo kūrinius pristatė 21 atlikėjas. Finalo dalyvių pasirodymai perklausų metu: Freschta – „Gold“; Ginta Biku – „Cet air (...) 

Šeštadienio repeticijas tęsia Rykka ir Hovi Star

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Kūrinio pradžioje iš atlikėjos liemens besiveržiantys dūmai, žiežirbų lietus, sutaršyta šukuosena, pakankamai gera daina ir gana stiprus vokalas – vieninteliai teigiami dalykai šveicarės Rykkos pasirodyme. Deja, atlikėjos pasirinkta suknelė kiek primena polietileno šiukšlių maišą, o ir (...) 

Trečioji scenoje – mėlynplaukė Šveicarijos atstovė Rykka

Atėjo metas pirmą kartą sceną išmėginti Šveicarijos atstovei Rykkai. Atlikėja atvykusi į užkulisius neslėpė nekantrumo ir džiaugsmo dėl artėjančios pirmosios repeticijos. Vos pasirodžiusi mergina visus nustebino savo plaukų spalva ir bandė paaiškinti savo drąsius pokyčius: „Keičiu savo šukuoseną dažnai, be (...) 

Sukurta: MyMadWeb