Šalys: Suomija

Lyriškoji Suomijos bei stulbinančia scenografija pasižyminčio Azerbaidžano repeticijos

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ redaktoriai Tautvydas ir Virginija.  Septintu numeriu scenoje išvydome Suomijos atstovus Norma John. Galima sakyti, jog kol kas išvydome geriausią pirmojo pusfinalio pasirodymą. Kūrinio pradžioje scenoje vyrauja mėlyna, o pabaigoje – raudona spalvos. Naudojamas rūkas, kuris puikiai (...) 

Ramybe dvelkianti Suomijos dueto „Norma John“ repeticija

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Suomiams šiandien nelabai pasisekė. Kiekvieno bandymo metu buvo problemų su garsu, todėl „Norma John“ vis dainavo ir dainavo savo „eurovizinį“ kūrinį „Blackbird“, o mes dėl trukdžių vis negalėjome objektyviai jo įvertinti. Vis tik pasirodymo koncepcija (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Suomija

Šalis: Suomija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjai: „Norma John“; Daina: „Blackbird“; Dainos autoriai:  Lasse Piirainen (m/ž), Leena Tirronen (m/ž). APIE „NORMA JOHN“: Suomijos nacionalinė atranka „Uuden Musiikin Kilpailu“ šiemet sugrįžo šiek tiek pasikeitusi ir sutrumpėjusi: buvo (...) 

Nenuspėjamai Suomijai „Eurovizijoje“ atstovaus duetas „Norma John“

Šįvakar savo atstovą rinko pirmoji Skandinavijos šalis – Suomija. „Uuden Musiikin Kilpailu 2017“ finalo metu pasirodė 10 atlikėjų, kuriuos vertino žiūrovai ir tarptautinė komisija. Abiejų pusių favoritais ir atrankos nugalėtojais tapo duetas „Norma John“, kurie su kūriniu „Blackbird“  savo šaliai (...) 

Šįvakar stebėkite: Suomijos finalas, atrankinės laidos Vengrijoje ir Lietuvoje

20:30 Vengrija 2 ketvirtfinalis Transliacija   Šiandienos vengrų „A Dal“ atrankos laidoje pasirodys iš karto trečiojo pogrupio dalyviai, nes praėjusio šeštadienio laidos transliacija buvo nukelta dėl tragiškos avarijos Veronoje. Antrojo pogrupio atlikėjai pasirodys vasario 4 dieną. Tradiciškai į kitą etapą pateks (...) 

Metas papildyti grojaraštį: suomiai pristatė „UMK 2017“ atrankos dainas

Suomijos nacionalinis transliuotojas YLE paskelbė dešimtų atlikėjų ir dainų, kurios susirungs „Uuden Musiikin Kilpailu 2017“ finale. Po dviejų nepatekimų į „Eurovizijos“ konkurso finalą, suomių YLE televizija nusprendė pakoreguoti 2012 metais sukurtą nacionalinės atrankos „UMK“ formatą. Esminis pakitimas yra visų atrankos turų (...) 

Sukurta: MyMadWeb