Šalys: Suomija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Suomija

Šalis: Suomija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjai: „Norma John“; Daina: „Blackbird“; Dainos autoriai:  Lasse Piirainen (m/ž), Leena Tirronen (m/ž). APIE „NORMA JOHN“: Suomijos nacionalinė atranka „Uuden Musiikin Kilpailu“ šiemet sugrįžo šiek tiek pasikeitusi ir sutrumpėjusi: buvo (...) 

Nenuspėjamai Suomijai „Eurovizijoje“ atstovaus duetas „Norma John“

Šįvakar savo atstovą rinko pirmoji Skandinavijos šalis – Suomija. „Uuden Musiikin Kilpailu 2017“ finalo metu pasirodė 10 atlikėjų, kuriuos vertino žiūrovai ir tarptautinė komisija. Abiejų pusių favoritais ir atrankos nugalėtojais tapo duetas „Norma John“, kurie su kūriniu „Blackbird“  savo šaliai (...) 

Šįvakar stebėkite: Suomijos finalas, atrankinės laidos Vengrijoje ir Lietuvoje

20:30 Vengrija 2 ketvirtfinalis Transliacija   Šiandienos vengrų „A Dal“ atrankos laidoje pasirodys iš karto trečiojo pogrupio dalyviai, nes praėjusio šeštadienio laidos transliacija buvo nukelta dėl tragiškos avarijos Veronoje. Antrojo pogrupio atlikėjai pasirodys vasario 4 dieną. Tradiciškai į kitą etapą pateks (...) 

Metas papildyti grojaraštį: suomiai pristatė „UMK 2017“ atrankos dainas

Suomijos nacionalinis transliuotojas YLE paskelbė dešimtų atlikėjų ir dainų, kurios susirungs „Uuden Musiikin Kilpailu 2017“ finale. Po dviejų nepatekimų į „Eurovizijos“ konkurso finalą, suomių YLE televizija nusprendė pakoreguoti 2012 metais sukurtą nacionalinės atrankos „UMK“ formatą. Esminis pakitimas yra visų atrankos turų (...) 

Antrųjų repeticijų maratoną pradeda pozityvieji Suomijos ir Graikijos atstovai

Penktadienio repeticijas pradeda Suomijos atstovė Sandhja. Pasirodymas nuo pirmadienio bandymo praktiškai lieka nepakitęs. Iš pradžių Sandhja filmuojama stambiu planu, pirmąsias 20 sekundžių ji dainuoja viena, o vėliau iš scenos gilumos išeina ir jos pritariančiosios vokalistės. Atlikėja apsirengusi tą patį žydrą (...) 

2016 metų „Eurovizijos“ repeticijų maratoną atidaro energingoji Suomijos atstovė

Pirmoji pirmadienio rytą Stokholmo „Globe“ arenoje pasirodė jau kitą antradienį pusfinalį atidarysianti Suomijos atstovė Sandhja su kūriniu „Sing It Away“. Panašu, kad tęsiama praėjusių metų tradicija ir šalies komanda ant scenos šiandien lipo jau su sceniniais kostiumais. Pagrindinė vokalistė dėvi (...) 

Sukurta: MyMadWeb