Šalys: Slovėnija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Slovėnija

Šalis: Slovėnija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 17; Atlikėjas: Omar Naber; Daina: „On my way“; Dainos autoriai: Oman Naber (m/ž). APIE OMAR: Dar viena dramatiška kova šiais metais vyko Slovėnijos sostinėje. Nacionalinės atrankos „EMA“ finalo metu susirungė aštuonios dainos, (...) 

Po 12 metų pertraukos Omar Naber dar sykį atstovaus Slovėnijai „Eurovizijoje“

Šį vakarą vykusiame Slovėnijos nacionalinės atrankos „EMA 2017“ finale pergalę iškovojo komisijos favoritas Omar Naber. Atlikėjas Kijeve pasirodys su kūriniu „On My Way“. Iš viso dėl galimybės atstovauti šaliai finale kovojo 8 dalyviai. Omar Naber surinko daugiausia komisijos balų, tačiau (...) 

Šiandien vyks „euroviziniai“ renginiai Slovėnijoje ir Moldovoje

21:00 Slovėnija Finalas Transliacija Po dviejų pusfinalių, atėjo metas Slovėnijos atrankos finalui. Aštuoni dalyviai sieks bilieto į KIjevą, o nugalėtoją rinks televizijos žiūrovai ir komisija. Svečio teisėmis pasirodys praeitų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala. Sell Out – Ni panike Nuška Drašček (...) 

Jau aiškūs visi „EMA 2017“ finalistai

Antrą vakarą iš eilės slovėnai rinko savo nacionalinės atrankos finalistus. Aštuoni „EMA 2017“ antrojo pusfinalio dalyviai kovojo dėl likusių keturių laisvų vietų finale. Televizijos žiūrovų ir komisijos sprendimu tiesiai į finalą keliauja Raiven, BQL, Tim Kores ir Nuška Drašček. Deja, pusfinalio barjero nepavyko peržengti Clemens, Kataya & (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Jau žinomi pirmieji „EMA 2017“ finalo dalyviai

Šį vakarą Slovėnijos sostinėje Liublianoje įvyko pirmasis „EMA 2017“ pusfinalis, kurio metu aštuoni dalyviai rungėsi dėl patekimo į finalą. Televizijos žiūrovų ir komisijos verdiktas nudžiugino tik pusę atlikėjų. Į finalą keliauja KiNG FOO, Nika Zorjan, Sell Out ir Omar Naber. (...) 

Sukurta: MyMadWeb