Šalys: Prancūzija

Asmenines šalių repeticijas užbaigia Jungtinė Karalystė ir Prancūzija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteriai Virginija ir Tautvydas. Antrosios asmeninės repeticijos metu Jungtinės Karalystės atstovė didelių pokyčių neparodė. Filmavimas yra šiek tiek dinamiškesnis nei tas, kurį matėme penktadienį, o pati dainininkė senamadišką suknelę iškeitė į tokios pat smėlinės spalvos, bet (...) 

Prancūzijos atstovė scenoje pasirodys viena

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Andžej. Pirmąsias individualias finalininkų repeticijas užbaigia Prancūzijos atstovė Alma. Daugelis laukė šio kūrinio prezentacijos scenoje, kadangi nuo jos turėtų priklausyti šių metų prancūzų sėkmė. Stebuklas neįvyko. Scenoje Alma pasirodė visiškai viena ir pati pasirodymo įtikinamai (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Prancūzija

Šalis: Prancūzija; Pasirodymo data: gegužės 13 d., finalas; Atlikėja: Alma; Daina: „Requiem“; Dainos autoriai: Nazim Khaled (m / ž), Alexandra Maquet (ž). APIE ALMĄ: Jau trečius metus iš eilės Prancūzijos atstovas yra išrenkamas uždaru būdu. Priešingai nei pastaruosius metus, šį kartą dainininkai (...) 

Prancūzijos garbę „Eurovizijoje“ gins Alma su kūriniu „Requiem“

Prancūzų transliuotojas „France 2“ po Amiro sėkmės praeitų metų „Eurovizijoje“ atstovą ir vėl išrinko uždaru būdu. Kijeve pasirodys Alexandra Maquet, prisistatanti po pseudonimu Alma. Atlikėja dainuos „Requiem“, kurią parašė vienas iš „J’ai cherche” autorių, Nazim Khaled. Alma nėra ypatingai garsi prancūzų muzikos rinkoje. (...) 

Paviešintos pilnosios Ispanijos, Prancūzijos ir Švedijos pasirodymų versijos

Vakar vykusio 2016 metų „Eurovizijos“ pirmojo pusfinalio metu žiūrovai išvydo trijų automatiškai finale dalyvausiančių šalių pasirodymų ištraukas. Švedijos, Prancūzijos ir Ispanijos atstovai atliko savo konkursines dainas antrosios generalinės repeticijos metu, kuri vyko pirmadienio vakarą. Konkurso organizatoriai nusprendė, jog žiūrovai kasmet (...) 

Sekmadienio repeticijas pradeda šeimininkė Švedija ir viena iš favoričių įvardijama Prancūzija

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Antrajai repeticijai į sceną žengia Švedijos atstovas Frans su kūriniu „If I were sorry“. Kaip buvo minėjęs pats vaikinas, „Eurovizijos“ finalo metu sieks sukurti tą pačią nuotaiką, kuri buvo perteikiama „Melodifestivalen“ metu. Pasirodymas visiškai nesiskiria nuo (...) 

Sukurta: MyMadWeb