Šalys: Nyderlandai

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Harmoningi Nyderlandai ir čigoniška Vengrijos repeticija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteriai Tautvydas ir Virginija. Šeštadienio rytą pirmosios Tarptautinio parodų centre pasirodė Nyderlandų sesės. Grupės „O’G3NE“ merginos galėtų tobulai dainuoti ir pažadintos ketvirtą ryto – jų vokalai, kaip visuomet, skambėjo nepriekaištingai. Pasikeitimų pasirodyme nėra, scenoje dominuoja tamsios (...) 

Nyderlandai „Eurovizijai“ paruošė tobulus vokalus

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Šeštu numeriu lygiai po savaitės į sceną lips seserų trio „O‘G3NE“. Jau pirmosios repeticijos metu jos pademonstravo savo sceninius apdarus – juodas sukneles ir kombinezoną, gausiai išpuoštus blizgučiais. Nepaprasta harmonija garsėjančios dainininkės tai visiškai išpildo (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Nyderlandai

Šalis: Nyderlandai; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 6; Atlikėjai: „OG3NE“; Daina: „Lights and Shadows“; Dainos autoriai: Rick Vol (m / ž), Rory de Kievit (m). APIE „OG3NE“: Kaip ir pastaruosius metus, šiemet Nyderlandų garbę ginsianti merginų grupė „O‘G3NE“ buvo (...) 

Nyderlandų atstovės Kijeve dainuos „Lights And Shadows“

Šių metų „Eurovizijoje“ Nyderlandams atstovausiančios „O’G3NE“ merginos šiandien pristatė kūrinį „Lights And Shadows“, su kuriuo pasirodys Kijevo scenoje.  Primename, jog O’G3NE grupę sudaro trys seserys Lisa, Ammy ir Shelley. Kolektyvas yra vienas populiariausių Nyderlanduose. Nors 2007 merginos atstovavo savo gimtinei „Vaikų (...) 

Iš „Vaikų Eurovizijos“ į suaugusiųjų dainų konkursą: Nyderlandams atstovaus O’G3NE

AVROTROS televizija, atsakinga už Nyderlandų atstovo išrinkimą ateinančioje „Eurovizijoje“, paskelbė, jog šaliai Kijeve atstovaus merginų trio O’G3NE. Praėjus mėnesiui po Stokholmo „Eurovizijos“ olandų spaudoje buvo pasklidusi žinia, jog vietinė televizija svarsto būtent šio kolektyvo kandidatūrą. Tiesa, gandai oficialiai buvo patvirtinti tik šią (...) 

Sukurta: MyMadWeb