Šalys: Nyderlandai

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Nyderlandai

Šalis: Nyderlandai; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 6; Atlikėjai: „OG3NE“; Daina: „Lights and Shadows“; Dainos autoriai: Rick Vol (m / ž), Rory de Kievit (m). APIE „OG3NE“: Kaip ir pastaruosius metus, šiemet Nyderlandų garbę ginsianti merginų grupė „O‘G3NE“ buvo (...) 

Nyderlandų atstovės Kijeve dainuos „Lights And Shadows“

Šių metų „Eurovizijoje“ Nyderlandams atstovausiančios „O’G3NE“ merginos šiandien pristatė kūrinį „Lights And Shadows“, su kuriuo pasirodys Kijevo scenoje.  Primename, jog O’G3NE grupę sudaro trys seserys Lisa, Ammy ir Shelley. Kolektyvas yra vienas populiariausių Nyderlanduose. Nors 2007 merginos atstovavo savo gimtinei „Vaikų (...) 

Iš „Vaikų Eurovizijos“ į suaugusiųjų dainų konkursą: Nyderlandams atstovaus O’G3NE

AVROTROS televizija, atsakinga už Nyderlandų atstovo išrinkimą ateinančioje „Eurovizijoje“, paskelbė, jog šaliai Kijeve atstovaus merginų trio O’G3NE. Praėjus mėnesiui po Stokholmo „Eurovizijos“ olandų spaudoje buvo pasklidusi žinia, jog vietinė televizija svarsto būtent šio kolektyvo kandidatūrą. Tiesa, gandai oficialiai buvo patvirtinti tik šią (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Antrosios kroatės Ninos Kraljić ir olando Douwe Bob repeticijos

Antrosios Kroatijos atstovės Ninos Kraljić repeticijos metu pagaliau išvydome galutinį pasirodymo variantą. Atlikėja scenoje stovi kartu su keliais pritariančiaisiais vokalistais, kurie dėvi ilgus juodus apsiaustus. Šį kartą jau išvydome, ką Nina vilkės po masyviu apsiaustu, kurį prieš pirmąjį priedainį nuo atlikėjos (...) 

Scenoje – nuotaikinga olando Douwe Bob repeticija

Pirmoji repeticijų diena įpusėjo su Nyderlandų atstovo Douwe Bob ir jo kūrinio „Slow down“ repeticija. Vokalistas scenoje pasirodė kartu su kitais penkiais muzikantais – dviem gitaristais, dviem pianistais ir būgnininku. Douwe pasirodymui pasirinko tamsiai violetinį kostiumą, puikiai derantį prie raudonos ir oranžinės spalvų, vyraujančių (...) 

Sukurta: MyMadWeb