Šalys: Norvegija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Norvegija

Šalis: Norvegija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 12; Atlikėjas: JOWST; Daina: „Grab the moment“; Dainos autoriai: Jonas McDonnell (ž), Joakim With Steen (m). APIE JOWST: Osle jau 56-ąjį kartą buvo surengtas „Melodi Grand Prix“ konkursas, kurio nugalėtojams tradiciškai yra (...) 

Norvegijai „Eurovizijos“ scenoje atstovaus Jowst

Paskutinę nacionalinių atrankų dieną savo atstovą „Eurovizijoje“ rinko ir norvegai. Po poros balsavimo etapų paaiškėjo, jog norvegų „Melodi Grand Prix 2017“ finalą laimėjo ir teisę atstovauti šaliai Kijeve gavo Jowst su kūriniu „Grab The Moment“. Finale pasirodė 10 atlikėjų, kuriuos vertino (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

Norvegai pristatė atlikėjus ir kūrinius, kurie varžysis „Melodi Grand Prix 2017“ finale

Nacionalinis Norvegijos transliuotojas NRK praeitą savaitę „Eurovizijos“ gerbėjus nudžiugino atskleisdamas „Melodi Grand Prix 2017“ dalyvių vardus ir jų kūrinių ištraukas, o šią savaitę NRK paviešino ir pilnas dainų versijas. Visus kūrinius išklausyti galima oficialioje NRK svetainėje ir „Spotify“ platformoje. „Melodi Grand (...) 

Antros šaltosios Norvegijos ir spalvingosios Gruzijos repeticijos

Antrą kartą repetavusios Norvegijos atstovės Agnete pasirodyme didelių pokyčių nėra. Šalies delegacijos vadovas teigia, jog vienintelis pakeistas dalykas – apšvietimas, kuris pasirodymui suteiks dar daugiau ryškumo ir kontrasto. Agnete scenoje yra kartu su šokėja, pasirodymo metu dominuoja mėlyna spalva ir (...) 

„Ledinė“ Norvegijos atstovės Agnete repeticija

Repeticijas tęsia norvegė Agnete, kuri šiandien pralaužė pirmuosius ledus „Eurovizijos“ scenoje. Atlikėjos pasirodymas labai mažai skyrėsi nuo to, kurį matėme nacionalinio finalo metu. Scenos vizualizacijose matome šerkšno motyvus ir viso pasirodymo metu dominuoja tamsiai mėlyna spalva. Kartu su Agnete scenoje (...) 

Sukurta: MyMadWeb