Šalys: Norvegija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Repeticijų maratoną tęsia Norvegija ir Šveicarija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Šeštadienio repeticijas tęsia Norvegijos atstovai JOWST ir Aleksander Walmann. Jokių didesnių pakitimų nuo pirmojo vaikinų pasirodymo trečiadienį neišvydome. Kūrinys „Grab The Moment“ scenoje perteikiamas stilingu ir gražiu pasirodymu, didžiąją dainos dalį fone dominuoja purpurinė (...) 

Norvegai žais saugiai — lieka prie pirminės idėjos

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Antrieji šį rytą Tarptautinio parodų centro sceną išbandė Norvegijos atstovai JOWST ir Aleksander Walmann. „Eurovizijos“ žiūrovus jie bandys sužavėti pasirodymu, kuris jiems netikėtai atnešė pergalę Norvegijos nacionalinėje atrankoje. Dainos „Grab the moment“ atlikimas liko praktiškai (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Norvegija

Šalis: Norvegija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 12; Atlikėjas: JOWST; Daina: „Grab the moment“; Dainos autoriai: Jonas McDonnell (ž), Joakim With Steen (m). APIE JOWST: Osle jau 56-ąjį kartą buvo surengtas „Melodi Grand Prix“ konkursas, kurio nugalėtojams tradiciškai yra (...) 

Norvegijai „Eurovizijos“ scenoje atstovaus Jowst

Paskutinę nacionalinių atrankų dieną savo atstovą „Eurovizijoje“ rinko ir norvegai. Po poros balsavimo etapų paaiškėjo, jog norvegų „Melodi Grand Prix 2017“ finalą laimėjo ir teisę atstovauti šaliai Kijeve gavo Jowst su kūriniu „Grab The Moment“. Finale pasirodė 10 atlikėjų, kuriuos vertino (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

Sukurta: MyMadWeb