Šalys: Moldova

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Ketvirtadienio repeticijas tęsia Lenkija ir Moldova

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas.  Po trumpos pertraukos Kijevo Tarptautinio parodų centro scenoje pasirodė Lenkijos atstovė Kasia. Lyginant su pasirodymu antradienį, didelių pokyčių vizualizacijose nepastebėjome – mėlyname fone vaizduojami paukščiai ir gyvūnų siluetai. Verta pastebėti, jog atlikėja šiandien nusprendė (...) 

Vestuvių šėlsmas Moldovos „euroviziniame“ pasirodyme

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Moldova į sceną atsinešė pozityvumo dozę. Akivaizdu, jog komanda kol kas neapsisprendė dėl galutinio pasirodymo varianto, nes visų bandymų metu matėme nemažai pokyčių tiek filmavime, tiek choreografijoje, tiek drabužiuose. Koncepcija iš esmės liko tokia pati, (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Moldova

Šalis: Moldova; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 12; Atlikėjai: „SunStroke Project“; Daina: „Hey mamma“; Dainos autoriai:  Anton Ragoza (m), Serghei Ialovitki (m), Seghei Stepanov (m), Mihail Cebotarenco (m), Alina Galetcaia (ž). APIE „SUNSTROKE PROJECT“: Į nacionalinę atranką „O melodie (...) 

„Sunstroke Project“ iš Moldovos grįžta į „Eurovizijos“ sceną

Šiandien moldavai išrinko savuosius atstovus 2017 metų „Eurovizijoje“. Jais tapo puikiai konkurso gerbėjams pažįstama grupė „Sunstroke Project“ su daina „Hey mamma“. Moldovos „O Melodi pentru Europa 2017“ atrankos finale pasirodė 8 atlikėjai. Komisijos favoritais tapo „Ethno Republic“ ir Surorile Osoianu (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Ukrainos, Moldovos, Danijos finalai ir trijų šalių atrankiniai renginiai

19:00 Ukaina FINALAS Transliacija, 2 Anksčiausiai „eurovizinį“ renginį šiandien pradės transliuoti šių metų konkurso šeimininkė Ukraina. Finalo scenoje išvysime 6 geriausius atlikėjus, kurie išlaikė bandomuosius egzaminus atrankiniuose etapuose ir yra pasiruošę ginti savo gimtinės garbę 2017 metų „Eurovizijoje“. Nugalėtoja rinks žiūrovai (...) 

Sukurta: MyMadWeb