Šalys: Malta

Malta skelbia „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finalininkus

Maltos transliuotojas PBS paskelbė, jog „Malta Eurovision“ nacionalinėje atrankoje iš viso skambės 16 dainų. Kūriniai buvo atrinkti tris dienas trukusiose perklausose, o vertintojų komisiją sudarė septyni muzikos srities profesionalai. Kaip ir pernai, Maltos nacionalinę atranką sudarys vienas koncertas, vyksiantis vasario (...) 

Jausmingoji Malta ir spalvingoji Rumunija

Iš Kijevo praneša reporteriai Tautvydas ir Virginija. Ketvirtuoju numeriu antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodysianti Claudia Faniello šiandien antrą sykį išbandė Kijevo Tarptautinio parodų centro sceną. Mėlynai apšviestoje scenoje atlikėja pasirodymu metu iš esmės nejuda, tačiau visas emocijas sugeba puikiai perteikti kūno kalba (...) 

Malta konkurso žiūrovus bandys palikti be amo

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Pirma mintis ekranuose spaudos centre išvydus Maltos repeticiją buvo, jog nuo šiol konkurso rengėjai turėtų ne tik paskirti pasirodymo eiliškumą, bet taip pat parinkti ir drabužių bei vizualizacijų spalvas. Iš šio ryto keturių repeticijų vienintelė (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Malta

Šalis: Malta; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 4; Atlikėja: Claudia Faniello; Daina: „Breathlessly“; Dainos autoriai: Philip Vella (m), Sean Vella (m), Gerard James Borg (ž). APIE CLAUDIĄ: Net 156 paraiškos pasiekė nacionalinį Maltos transliuotoją PBS, bet tik 16 iš (...) 

Devintas kartas nemelavo – Claudia Faniello atstovaus Maltai „Eurovizijoje“

Daugkartinė Maltos nacionalinių atrankų dalyvė Claudia Faniello šįvakar pateikė staigmeną ir iškovojo teisę atstovauti šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Kijeve atikėja pasirodys su kūriniu „Breathlessly“. 16 dalyvių varžėsi nacionalinės atrankos finale, o rezultatą šiemet, skirtingai nei kelerius pastaruosius metus, lėmė tik (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Sukurta: MyMadWeb