Šalys: Malta

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Malta

Šalis: Malta; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 4; Atlikėja: Claudia Faniello; Daina: „Breathlessly“; Dainos autoriai: Philip Vella (m), Sean Vella (m), Gerard James Borg (ž). APIE CLAUDIĄ: Net 156 paraiškos pasiekė nacionalinį Maltos transliuotoją PBS, bet tik 16 iš (...) 

Devintas kartas nemelavo – Claudia Faniello atstovaus Maltai „Eurovizijoje“

Daugkartinė Maltos nacionalinių atrankų dalyvė Claudia Faniello šįvakar pateikė staigmeną ir iškovojo teisę atstovauti šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Kijeve atikėja pasirodys su kūriniu „Breathlessly“. 16 dalyvių varžėsi nacionalinės atrankos finale, o rezultatą šiemet, skirtingai nei kelerius pastaruosius metus, lėmė tik (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Estija ir Malta pristatė savo kandidatus į „Euroviziją“

Estijos nacionalinis transliuotojas ETV paskelbė 20 pretendentų, kurie susirungs dėl vienintelio kelialapio į Kijeve gegužę vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą. Nacionalinėje atrankoje buvo leista dalyvauti tik Estijos piliečiams arba nuolatiniams jos gyventojams, o dainų autoriais galėjo būti ir užsieniečiai, bet su (...) 

Šiandien nuo 17 val. stebėkite tiesioginę 2016 metų „Vaikų Eurovizijos“ transliaciją

Jau šiandien 17 val. Lietuvos laiku Maltos sostinėje Valetoje startuos 2016 metų „Vaikų Eurovizijos“ dainų konkursas, kurio metu scenoje jėgas išbandys mažieji atlikėjai iš 17 valstybių. Su kiekvienu iš jų galite susipažinti, perskaitę mūsų ankstesnį straipsnį. Verta priminti, jog šįmet (...) 

Susipažinkite su 2016 metų „Vaikų Eurovizijos“ dalyviais!

Jau rytoj lapkričio 20 dieną 17 val. (Lietuvos laiku) Valetos „Viduržemio konferencijų centre“ vyks 14-asis „Vaikų Eurovizijos“ dainų konkursas. Iš viso vaikų muzikinėje kovoje dalyvaus 17 šalių atstovai. Pirmąjį kartą nugalėtojo rinkimo teisė nebus suteikta žiūrovams. Viską spręs vaikų ir profesionalų (...) 

Sukurta: MyMadWeb