Šalys: Makedonija

Penktadienio pasirodymus tęsia Austrija ir Makedonija

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija. Priekaištų savo pirmajai repeticijai neturėjo ir Austrijos atstovas, nes pakitimų scenoje praktiškai nematome. Nathan atliekama daina „Running on Air“ daug labiau tiktų atidaryti pusfinaliui nei prieš tai girdėta Serbijos daina. Atlikėjas scenoje jaučiausi laisviau, jo (...) 

Repeticijų maratoną tęsia viliotinis iš Makedonijos

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Atėjo metas išbandyti sceną  ir Janai Burčeska iš Makedonijos. Daugelis konkurso gerbėjų tikėjosi išvysti įspūdingą šou, nes pasirodymą režisavo Ambra Succi, kuri prisidėjo ne tik prie pernai Bulgarijai atstovavusios Poli pasirodymo, bet taip pat sukūrė (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Makedonija

Šalis: Makedonija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 3; Atlikėja: Jana Burčeska; Daina: „Dance alone“; Dainos autoriai: Joacim Perrson (m / ž), Alex Omar (m / ž), Bobi-Leon Milanov (m / ž), Florence A. (m / ž). APIE JANĄ: Ketverius metus besitęsiantį Makedonijos nepatekimą (...) 

Makedonija Europą užkariauti bandys su daina „Dance Alone“

Dar vienas šį vakarą paaiškėjęs „eurovizinis“ kūrinys yra Makedonijos atstovės Janos Burčeskos „Dance Alone“. Po patirtų nesėkmių paskutinius kelerius metus, kai makedonai į konkursą siuntė balades, buvo nuspręsta, jog į finalą šią šalį gali sugrąžinti tik elektroninės populiariosios muzikos stiliaus (...) 

Makedonija 2017 metų „Eurovizijoje“ deda viltis į Janą Burčeską

Makedonų televizija MRT paskelbė, jog uždaru sprendimu į Kijevą ginti šalies garbę „Eurovizijoje 2017“ važiuos jauna atlikėja Jana Burčeska. Oficialiame nacionalinės televizijos pranešime teigiama, jog bendradarbiaujant su Janos komanda transliuotojas tikisi pristatyti Europai šiuolaikinį, užvedantį kūrinį su tautiniais motyvais. Tiesa, (...) 

Blanki Airijos ir nepriekaištinga Makedonijos antroji repeticija

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Kartais šalis „Eurovizijos“ dalyvė turi puikią, patrauklią dainą, tačiau silpnas atlikėjo vokalas sunaikina visą pasirodymo žavesį. Šiemet tai – Nicky Byrne  iš Airijos. Vaizdas scenoje primena 2011 metais sužibėjusios Danijos kompoziciją („A Friend In London“ – „New Tomorrow“) (...) 

Sukurta: MyMadWeb