Šalys: Lenkija

Lenkijos viltis Alicja Rega dainuos apie gimtuosius namus

Alicja Rega tapo Lenkijos nacionalinės „Vaikų Eurovizijos 2017“ atrankos nugalėtoja! Spalio 1-ąją Lenkijos televizija TVP tiesiogiai transliavo nacionalinės atrankos į „Vaikų Eurovizijos“ dainų konkursą finalą. Renginio metu dėl bilieto į Tbilisį varžėsi dešimt jaunųjų atlikėjų. Susumavus žiūrovų ir komisijos narių balsus (...) 

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Ketvirtadienio repeticijas tęsia Lenkija ir Moldova

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas.  Po trumpos pertraukos Kijevo Tarptautinio parodų centro scenoje pasirodė Lenkijos atstovė Kasia. Lyginant su pasirodymu antradienį, didelių pokyčių vizualizacijose nepastebėjome – mėlyname fone vaizduojami paukščiai ir gyvūnų siluetai. Verta pastebėti, jog atlikėja šiandien nusprendė (...) 

Lenkija vietą finale bandys užsitikrinti paprastumu

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Antroji šį rytą Tarptautinio parodų centro scenoje pasirodė Lenkijos atstovė Kasia. Po triukšmingo dainos „Flashligh“ atlikimo nacionaliniame finale, šį kartą ji Europą bandys sužavėti su šiek tiek supaprastinta pasirodymo versija – buvo atsisakyta instrumentalistų, o (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Lenkija

Šalis: Lenkija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 11; Atlikėja: Kasia Moś; Daina: „Flashlight“; Dainos autoriai: Kasia Moś (m / ž),  Rickard Bonde Truumeel (m / ž), Pete Barringer (DWB) (m / ž). APIE KASIĄ: Varšuvoje dešimtą kartą surengtoje (...) 

Lenkijos garbę 62-oje „Eurovizijoje“ gins Kasia Moś su „Flashlight“

Kasia Moś laimėjo lenkų nacionalinę atranką „Krajowe Eliminacje 2017“ ir su daina „Flashlight“ pasirodys ateinančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šiandien Lenkijoje buvo surengta dešimta nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kurioje dėl teisės atstovauti šaliai Kijeve varžėsi 10 atlikėjų. Susumavus komisijos ir žiūrovų rezultatus paaiškėjo, (...) 

Sukurta: MyMadWeb