Šalys: Lenkija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Lenkija

Šalis: Lenkija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 11; Atlikėja: Kasia Moś; Daina: „Flashlight“; Dainos autoriai: Kasia Moś (m / ž),  Rickard Bonde Truumeel (m / ž), Pete Barringer (DWB) (m / ž). APIE KASIĄ: Varšuvoje dešimtą kartą surengtoje (...) 

Lenkijos garbę 62-oje „Eurovizijoje“ gins Kasia Moś su „Flashlight“

Kasia Moś laimėjo lenkų nacionalinę atranką „Krajowe Eliminacje 2017“ ir su daina „Flashlight“ pasirodys ateinančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šiandien Lenkijoje buvo surengta dešimta nacionalinė „Eurovizijos“ atranka, kurioje dėl teisės atstovauti šaliai Kijeve varžėsi 10 atlikėjų. Susumavus komisijos ir žiūrovų rezultatus paaiškėjo, (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Išgirskite Lenkijos nacionalinės atrankos „Krajowe Eliminacje 2017“ kūrinius

Lenkijos nacionalinis transliuotojas TVP paskelbė 10 atlikėjų, kurie jau šį šeštadienį  kovos „Krajowe Eliminacje 2017“ finale. Lenkų atranka eilinį kartą laikė konkurso gerbėjus įtampoje, kadangi paraiškų priėmimas turėjo baigtis vasario 10 dieną, tačiau netikėtai TVP pratęsė terminą. Iš viso televizija (...) 

„Eurovizijos“ gerbėjų antrojo šanso konkursą laimėjo lenkė Margaret, Lietuva – tarp autsaiderių

Kasmet rengiamas „Eurovizijos“ ištikimiausių gerbėjų konkursas „OGAE Second Chance Contest“ šįmet ypatingai daug staigmenų nepateikė. Pirmąją vietą iškovojo atlikėja iš Lenkijos Margaret su savo hitu „Cool me down“. Margaret surinko 277 taškus, o arčiausiai pergalės buvo švedė Wiktoria su „Melodifestivalen“ atrankos daina (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Sukurta: MyMadWeb