Šalys: Kroatija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

San Marinas kvies šokti, o Kroatija bandys atimti žadą

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ redaktoriai Virginija ir Tautvydas. San Marino atstovų pasirodymas šiandien buvo dar vienas nusivylimas. Kaip ir Airijos atstovas, pirmųjų repeticijų metu Valentina Monetta ir Jimmie Wilson sugebėjo daugelį spaudos atstovų išjudinti iš kėdžių ir pritarti ritmui plojimais, (...) 

Vaizdo ir garso disonansas Kroatijos pasirodyme

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Po 70-ųjų diskotekos į sceną veržiasi Kroatijos vyriškoji komanda. Jacques Houdek, tardamas savo įžanginę kalbą apie stebuklus, filmuojamas stambiu planu, nusisukęs nuo žiūrovų. Solistas vilki juodą kostiumą su pakelta apykaklę. Vėliau atlikėjas atsistoja tarp dviejų muzikantų, (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Kroatija

Šalis: Kroatija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 11; Atlikėjas: Jacques Houdek; Daina: „My friend“; Dainos autoriai: Jacques Houdek (m/ž), Ines Prajo (ž), Arjana Kunštek (ž), Fabrizio Laucella (ž), Siniša Reljić (m), Tony Malm (m). APIE JACQUES: Ilgą laiką (...) 

Kroatijos televizija į Kijevą siunčia Jacques Houdek |IŠGIRSKITE KŪRINĮ|

Vienas populiariausių šių dienų Kroatijos atlikėjų Jacques Houdek gins šalies garbę šiųmetiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Taip nusprendė nacionalinis transliuotojas HRT.  Dvidešimt trečiasis Kroatijos atstovas „Eurovizijoje“ gimė 1981 metais šalies sostinėje Zagrebe. Pirmąjį singlą atlikėjas išleido 2002 metais ir su juo (...) 

„Barbara Dex“ apdovanojimas keliauja į Kroatiją

Šiandien buvo paskelbti balsavimo, kurio metu buvo renkami prasčiausiai 2016 metų „Eurovizijoje“ apsirengę dalyviai, rezultatai. Jo metu daugiau nei 2000 balsavusių nusprendė, kad „Barbara Dex“ apdovanojimas šiemet atiteko Kroatijos atstovei Ninai Kraljic. Ji surinko 770 balsų ir artimiausią persekiotoją Jamie (...) 

Sukurta: MyMadWeb