Šalys: Kroatija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Kroatija

Šalis: Kroatija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 11; Atlikėjas: Jacques Houdek; Daina: „My friend“; Dainos autoriai: Jacques Houdek (m/ž), Ines Prajo (ž), Arjana Kunštek (ž), Fabrizio Laucella (ž), Siniša Reljić (m), Tony Malm (m). APIE JACQUES: Ilgą laiką (...) 

Kroatijos televizija į Kijevą siunčia Jacques Houdek |IŠGIRSKITE KŪRINĮ|

Vienas populiariausių šių dienų Kroatijos atlikėjų Jacques Houdek gins šalies garbę šiųmetiniame „Eurovizijos“ dainų konkurse. Taip nusprendė nacionalinis transliuotojas HRT.  Dvidešimt trečiasis Kroatijos atstovas „Eurovizijoje“ gimė 1981 metais šalies sostinėje Zagrebe. Pirmąjį singlą atlikėjas išleido 2002 metais ir su juo (...) 

„Barbara Dex“ apdovanojimas keliauja į Kroatiją

Šiandien buvo paskelbti balsavimo, kurio metu buvo renkami prasčiausiai 2016 metų „Eurovizijoje“ apsirengę dalyviai, rezultatai. Jo metu daugiau nei 2000 balsavusių nusprendė, kad „Barbara Dex“ apdovanojimas šiemet atiteko Kroatijos atstovei Ninai Kraljic. Ji surinko 770 balsų ir artimiausią persekiotoją Jamie (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Antrosios kroatės Ninos Kraljić ir olando Douwe Bob repeticijos

Antrosios Kroatijos atstovės Ninos Kraljić repeticijos metu pagaliau išvydome galutinį pasirodymo variantą. Atlikėja scenoje stovi kartu su keliais pritariančiaisiais vokalistais, kurie dėvi ilgus juodus apsiaustus. Šį kartą jau išvydome, ką Nina vilkės po masyviu apsiaustu, kurį prieš pirmąjį priedainį nuo atlikėjos (...) 

Pirmieji Kroatijos bandymai šių metų didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje

Penktuoju numeriu savo pirmajai repeticijai į sceną žengia Kroatijos atstovė Nina Kraljic su daina „Lighthouse“. Atlikėja scenoje ne viena – kartu pasirodo ir keturi pritariantieji vokalistai. Pasirodymas nepasižymi ypatingais specialiaisiais efektais, tačiau jo vinimi galima laikyti jau tradiciniu tapusį pagrindinės (...) 

Sukurta: MyMadWeb