Šalys: Kipras

Kipro atstovė Nicole Nicolau Tbilisyje sieks tapti žvaigžde

Kiprui 2017 metų „Vaikų Eurovizijoje“ atstovaus dinamiškas kūrinys „I wanne be a star“, kurį atliks jaunoji vokalistė Nicole Nicolaou! Kūrinį Kiprui šį kartą parašė Constantinos Christoforou, puikiai žinomas konkurso gerbėjams, kadangi jau net tris kartus atstovavo Kiprui didžiojoje „Eurovizijoje“. Graikų (...) 

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Ketvirtadienio pasirodymus užbaigia Kipras

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Antrojo Kipro repeticija vokaline prasme buvo puiki. Hovig skamba užtikrintai ir tai jog jis gan intensyviai juda po sceną, dainos skambesiui neturi jokios įtakos. Deja, kaip ir pirmosios repeticijos metu jis turėjo problemų dėl (...) 

Kipras „Eurovizijos“ scenoje bando atrasti gravitaciją

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Kiprui atstovaujantis Hovig bendradarbiauja su Švedijos kompozitoriumi Thomas G:Son, kuris konkursui yra sukūręs ne vieną sėkmingą kūrinį, įskaitant šokių aikšteles Europoje užkariavusią 2012 metų laimėtoją „Euphoria“. Nenuostabu, jog ir iš Kipro vardu skambėsiančio kūrinio „Gravity“ (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Kipras

Šalis: Kipras; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 15; Atlikėjas: Hovig; Daina: „Gravity“; Dainos autoriai:  Thomas G:Son (m/ž). APIE HOVIG: Vienas pirmųjų paaiškėjusių 2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių buvo kiprietis Hovig. 28-erių dainininką į konkursą delegavo nacionalinis transliuotojas. (...) 

Paskelbtas Kipro „eurovizinės“ dainos „Gravity“ vaizdo klipas

Jau spalį sužinojome, kad Kipro atstovu ateinančioje „Eurovizijoje“ taps Hovig. Vakar buvo paskelbtas atlikėjo konkursinis kūrinys „Gravity“. Dainos „Gravity“ teksto ir muzikos autorius – Thomas G:Son, parašęs daugelį hitais tapusių „eurovizinių“ dainų. Vaizdo klipą režisavo Emilios Avraham, praėjusiais metais prodiusavęs grupės „Minus One“ (...) 

Sukurta: MyMadWeb