Šalys: Kipras

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Kipras

Šalis: Kipras; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 15; Atlikėjas: Hovig; Daina: „Gravity“; Dainos autoriai:  Thomas G:Son (m/ž). APIE HOVIG: Vienas pirmųjų paaiškėjusių 2017 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso dalyvių buvo kiprietis Hovig. 28-erių dainininką į konkursą delegavo nacionalinis transliuotojas. (...) 

Paskelbtas Kipro „eurovizinės“ dainos „Gravity“ vaizdo klipas

Jau spalį sužinojome, kad Kipro atstovu ateinančioje „Eurovizijoje“ taps Hovig. Vakar buvo paskelbtas atlikėjo konkursinis kūrinys „Gravity“. Dainos „Gravity“ teksto ir muzikos autorius – Thomas G:Son, parašęs daugelį hitais tapusių „eurovizinių“ dainų. Vaizdo klipą režisavo Emilios Avraham, praėjusiais metais prodiusavęs grupės „Minus One“ (...) 

Hovig iš Kipro tampa pirmuoju 2017 metų „Eurovizijos“ dalyviu

Kipro nacionalinis transliuotojas paskelbė, jog šaliai 2017 metų „Eurovizijoje“ atstovaus atlikėjas Hovig. Šiek tiek turėsime palaukti Kipro konkursinės dainos, tačiau jau aišku, kad ją rašys garsus švedų kompozitorius Thomas G:son, ruošęs dainas tiek šįmet finale pasirodžiusiems „Minus One“, tiek daugeliui kitų šalių dalyvių. (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

„Ericsson Globe“ arenoje rokeriai „Minus One“ ir švelnioji Zoë

Į sceną antrąjį kartą žengę Kipro atstovai didelių staigmenų nepateikė. Kaip ir pirmosios repeticijos metu, grupė „Minus One“ įtikinamai atliko kūrinį „Alter Ego“. Nors narvų, kuriuose groja muzikantai, Kipro atstovai neatsisakė, pasirodymas bus mažiau susietas su vilkais, turint omenyje, kad (...) 

Į sceną žengia vilkus pasitelkę „Minus One“ rokeriai iš Kipro

Po lyriškosios čekės „Eurovizijos“ sceną užvaldo energingieji rokeriai „Minus One“ iš Kipro. Jų pasirodymas turėtų surūpinti Baltarusijos delegaciją, kuri daug vilčių sutelkė vilkų tematikai. Solistas stovi scenos vidury, o muzikantai groja įkalinti narve ir už metalinių grotų. Pasirodymo metu iš esmės nieko (...) 

Sukurta: MyMadWeb