Šalys: Juodkalnija

Antrą kartą repetuoja belgė Blanche ir Slavko iš Juodkalnijos

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Penktoji scenoje – Belgijos viltis Blanche. Po pirmosios repeticijos ne itin gerai įvertinta atlikėja, panašu, išliks vienu didžiausiu šių metų nusivylimu. Mėlynai apšviestoje scenoje mergina žengė su ilga balta suknele, papuošta gėlėmis. Deja, tačiau (...) 

Provokuojanti juodkalniečio Slavko repeticija, ar visi supras?

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Slavko iš Juodkalnijos paruošė šmaikščiausią šiandien matytą pasirodymą. Sunku apibūdinti viską, kas vyko scenoje. Nenustebsiu, jeigu daugelis teigs, jog tai yra pigi vulgarybė, o kitiems tai atrodys lyg ironiškas šedevras. Slavko pasipuošęs aptempta permatoma palaidine, (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Juodkalnija

Šalis: Juodkalnija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Slavko Kalezić; Daina: „Space“; Dainos autoriai:  Momcilo Zekovic Zeko (m/ž), Adis Eminić (ž), Iva Boršić(ž). APIE SLAVKO: Juodkalnija į Ukrainoje vyksiantį dainų konkursą siunčia vieną populiariausių savo šių dienos (...) 

Slavko iš Juodkalnijos „Eurovizijoje“ dainuos „Space“

Šiandieną paaiškėjo dar vienas „Eurovizijos“ scenoje skambėsiantis kūrinys. Tai „Space“, kurį atliks ekstravagantiškasis Slavko Kalezić iš Juodkalnijos. Dar praėjusių metų pabaigoje uždaru būdu išrinktas dainininkas beveik tris mėnesius brandino savo konkursinį kūrinį. Prie „Space“ kūrimo prisidėjo ne tik garsūs Juodkalnijos kompozitoriai, bet (...) 

Juodkalniečiai šalies garbę „Eurovizijoje“ ginti patiki Slavko Kalezić

Juodkalnijos nacionalinis transliuotojas RTCG tęsia tradicijas ir savo atstovą konkurse išrenka uždaru būdu. Artėjančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse šaliai atstovaus Slavko Kalezić. Slavko savo gimtinėje žinomas kaip Adrijos „X-Faktoriaus“ dalyvis bei Juodkalnijos nacionalinio teatro ugdytinis, kur jis mokėsi dainavimo ir šokio (...) 

Toliau repetuoja trankieji juodkalniečiai ir mistiškoji Greta Salome iš Islandijos

Antrąją repeticiją užbaigė ir Juodkalnijos atstovai „Highway“. Scenoje pasirodo keturi vaikinai ir šokėja-pritariančioji vokalistė. Kaip jau ne kartą matėme, apšvietime dominuoja mėlynos ir raudonos spalvų deriniai. Visi scenoje pasirodantys žmonės dėvi juodą aprangą, o pačioje dainos pabaigoje pagrindinis vokalistas atsistoja (...) 

Sukurta: MyMadWeb