Šalys: Juodkalnija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Juodkalnija

Šalis: Juodkalnija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Slavko Kalezić; Daina: „Space“; Dainos autoriai:  Momcilo Zekovic Zeko (m/ž), Adis Eminić (ž), Iva Boršić(ž). APIE SLAVKO: Juodkalnija į Ukrainoje vyksiantį dainų konkursą siunčia vieną populiariausių savo šių dienos (...) 

Slavko iš Juodkalnijos „Eurovizijoje“ dainuos „Space“

Šiandieną paaiškėjo dar vienas „Eurovizijos“ scenoje skambėsiantis kūrinys. Tai „Space“, kurį atliks ekstravagantiškasis Slavko Kalezić iš Juodkalnijos. Dar praėjusių metų pabaigoje uždaru būdu išrinktas dainininkas beveik tris mėnesius brandino savo konkursinį kūrinį. Prie „Space“ kūrimo prisidėjo ne tik garsūs Juodkalnijos kompozitoriai, bet (...) 

Juodkalniečiai šalies garbę „Eurovizijoje“ ginti patiki Slavko Kalezić

Juodkalnijos nacionalinis transliuotojas RTCG tęsia tradicijas ir savo atstovą konkurse išrenka uždaru būdu. Artėjančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse šaliai atstovaus Slavko Kalezić. Slavko savo gimtinėje žinomas kaip Adrijos „X-Faktoriaus“ dalyvis bei Juodkalnijos nacionalinio teatro ugdytinis, kur jis mokėsi dainavimo ir šokio (...) 

Toliau repetuoja trankieji juodkalniečiai ir mistiškoji Greta Salome iš Islandijos

Antrąją repeticiją užbaigė ir Juodkalnijos atstovai „Highway“. Scenoje pasirodo keturi vaikinai ir šokėja-pritariančioji vokalistė. Kaip jau ne kartą matėme, apšvietime dominuoja mėlynos ir raudonos spalvų deriniai. Visi scenoje pasirodantys žmonės dėvi juodą aprangą, o pačioje dainos pabaigoje pagrindinis vokalistas atsistoja (...) 

„Ericsson Globe“ arenos sienas drebina Juodkalnijos poprokeriai „Highway“

Antrąją repeticijų dieną penkti šių metų „Eurovizijos“ sceną išbando Juodkalnijos atstovai „Highway“ su daina „The real thing“. Keturiese jie pasiruošę sukurti tikrą energijos pliūpsnį. Scenoje pasirodo keturi vaikinai ir mergina. Pastaroji pasirodymo metu šoka pačiame priekyje, o už jos išsidėsto likę (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Juodkalnija

Šalis: Juodkalnija; Pasirodymo data: gegužės 10 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10–18; Atlikėjai: „Highway“; Daina: „The real thing“; Dainos autoriai: Skansi (m / ž), Luka Vojvodić (m / ž), Maro Market (m / ž). Apie atlikėjus: Kas atstovaus Juodkalnijai „Eurovizijoje“ spręsti buvo patikėta profesionaliai (...) 

Sukurta: MyMadWeb