Šalys: Jungtinė Karalystė

Lucie Jones keliauja į Kijevą ginti Jungtinės Karalystės garbės „Eurovizijoje“

Jungtinės Karalystės gyventojai kartu su komisija nusprendė, jog 62-ojo „Eurovizijos“ dainų konkurso finale šaliai atstovaus atlikėja Lucie Jones su jautria balade „Never Give Up On You“. Britų atranka „Eurovision: You Decide“ sugrįžo į eterį pernai po 6 metų pertraukos. Finale išvydome 6 (...) 

Ką pasirinks Jungtinė Karalystė? Nacionalinis finalas jau šįvakar!

21.30 val. (Lietuvos laiku) Jungtinėje Karalytėje vyks nacionalinės atrankos finalas „Eurovision: You decide“. Nugalėtoją rinks žiūrovai, balsuodami telefonu ir interneto puslapyje, bei ekspertų komisija, kurią sudarys choreografas ir šokėjas Bruno Tonioli, dainininkė Sophie Ellis-Bextor ir vokalo mokytoja Cece Sammy.  Dalyviai: Olivia Garcia – „Freedom (...) 

Jungtinė Karalystė paskelbė šešias dainas, kurios penktadienį susirungs atrankos finale

Jungtinė Karalystė atskleidė visas kortas. Šiandien Keno Bruce radijo laidos metu buvo pristatyti 6 kūriniai, patekę į šalies nacionalinės atrankos finalą. Geriausiųjų atlikėjų šešetas, kurį išrinko britų transliuotojas BBC, pasirodys didžiajame finale „Eurovision: You decide“. Nugalėtoją rinks žiūrovai, balsuodami telefonu (...) 

Išvyskite Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pilnuosius pasirodymus

Kaip ir po pirmojo pusfinalio, šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai paviešino pilnąsias likusių „Didžiojo penketo“ šalių pasirodymų versijas. Jau dabar galite įvertinti, kaip atrodo Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pasirodymų koncepcijos. Joe & Jake – „You’re Not Alone“ (Jungtinė Karalystė): Francesca (...) 

Individualių repeticijų maratoną užbaigia Italija ir Jungtinė Karalystė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Sekmadienio popietę priešpaskutinė į sceną lipa Italijos atstovė Francesca Michielin su kūriniu „No Degree of Separation“. Kaip ir vakar, italė scenoje pasirodo viena, dirbtinių gėlių, vaisių ir balionų apsuptyje. Televizijos žiūrovai transliacijos metu ekrane taip pat matys (...) 

Į sceną žengia jaunatviškieji britai Joe ir Jake

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas.   Sekmadienio repeticijos įgauna pagreitį. Scenoje pirmąjį kartą repetuoja paskutinė didžiojo penketo šalis – Jungtinė Karalystė, su kūriniu „You’re not alone“. Nuo pat pirmųjų pasirodymo akimirkų Joe ir Jake stengiasi sukurti nuotaikingą, energijos kupiną atmosferą (...) 

Sukurta: MyMadWeb