Šalys: Izraelis

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Asmeninių repeticijų maratoną užbaigia Estija ir Izraelis

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija Estų scenografinis pasirinkimas yra labai keistas. Atrodo, ši daina turi viską, ko reikia sėkmei: talentingus dainininkus, gerus vokalus, bet jausmas, jog kažko trūksta, neišnyksta. Vizualizacijos ekranuose yra kuklios, bet to šiuo atveju visiškai pakanka, šviesos (...) 

Pusfinalininkų pirmąsias repeticijas užbaigia energingas Izraelio pasirodymas

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Ketvirtają repeticijų dieną užbaigia Imri iš Izraelio. Dar vienas pasirodymas, kuriame daug baltos ir juodos spalvų. Pagrindinis vokalistas pasirodymą pradeda vienas, Imri vilki juodus drabužius, už jo fone pagal muzikos ritmą juda balti ratai. (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Izraelis

Šalis: Izraelis; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 18; Atlikėjas: Imri; Daina: „I feel alive“; Dainos autoriai: Dolev Ram (m/ž), Penn Hazut (m/ž). APIE IMRI: Gera nuotaika užbaigti antrąjį „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį buvo patikėta Izraelio atstovui Imri su daina „I (...) 

Įvertinkite Izraelio atstovo Imri Ziv „eurovizinį“ kūrinį „I Feel Alive“

Šiandien Izraelis paskelbė dainą „I Feel Alive“, su kuria muzikinio šou „Rising Star“ nugalėtojas Imri pasirodys Kijevo „Eurovizijoje“. Vos išvydusi dienos šviesą, daina spėjo sulaukti nemažai tiek pagyrų, tiek negailestingos kritikos. Konkurso gerbėjai palankiai vertina pakilią kūrinio nuotaiką ir „užvedantį“ (...) 

Dukart Izraelio atstovams talkinęs Imri Ziv trečią kartą į „Euroviziją“ keliauja kaip solo atlikėjas

Praėjus pusantro mėnesio nuo pirmos Izraelio nacionalinės atrankos „Kylanti Žvaigždė“ laidos, pagaliau paaiškėjo, jog į Kijevą vyksta Imri Ziv. 26-erių metų dainininkas savo šaliai atstovaus jau trečią kartą, tiesa, Ukrainoje jis pirmą kartą pasirodys kaip solo atlikėjas. Paskutinius dvejus metus (...) 

Sukurta: MyMadWeb