Šalys: Izraelis

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Izraelis

Šalis: Izraelis; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 18; Atlikėjas: Imri; Daina: „I feel alive“; Dainos autoriai: Dolev Ram (m/ž), Penn Hazut (m/ž). APIE IMRI: Gera nuotaika užbaigti antrąjį „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalį buvo patikėta Izraelio atstovui Imri su daina „I (...) 

Įvertinkite Izraelio atstovo Imri Ziv „eurovizinį“ kūrinį „I Feel Alive“

Šiandien Izraelis paskelbė dainą „I Feel Alive“, su kuria muzikinio šou „Rising Star“ nugalėtojas Imri pasirodys Kijevo „Eurovizijoje“. Vos išvydusi dienos šviesą, daina spėjo sulaukti nemažai tiek pagyrų, tiek negailestingos kritikos. Konkurso gerbėjai palankiai vertina pakilią kūrinio nuotaiką ir „užvedantį“ (...) 

Dukart Izraelio atstovams talkinęs Imri Ziv trečią kartą į „Euroviziją“ keliauja kaip solo atlikėjas

Praėjus pusantro mėnesio nuo pirmos Izraelio nacionalinės atrankos „Kylanti Žvaigždė“ laidos, pagaliau paaiškėjo, jog į Kijevą vyksta Imri Ziv. 26-erių metų dainininkas savo šaliai atstovaus jau trečią kartą, tiesa, Ukrainoje jis pirmą kartą pasirodys kaip solo atlikėjas. Paskutinius dvejus metus (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Šeštadienio repeticijas tęsia Rykka ir Hovi Star

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Kūrinio pradžioje iš atlikėjos liemens besiveržiantys dūmai, žiežirbų lietus, sutaršyta šukuosena, pakankamai gera daina ir gana stiprus vokalas – vieninteliai teigiami dalykai šveicarės Rykkos pasirodyme. Deja, atlikėjos pasirinkta suknelė kiek primena polietileno šiukšlių maišą, o ir (...) 

Hovi „Žvaigždės“ iš Izraelio repeticijoje – 150 tūkstančių „Swarovski“ kristalų

Paskutinysis prieš pirmą trečiosios repeticijų dienos pertrauką į sceną žengia Izraelio atstovas Hovi Star. Stokholme jis atliks kūrinį „Made of stars“. Atlikėjas scenoje pasirodo kartu su dviem gimnastėmis, kurios įsikibusios į milžinišką lanką atlieka sudėtingus akrobatinius triukus. Pats Hovi visą laiką stovi vienoje (...) 

Sukurta: MyMadWeb