Šalys: Italija

„Eurodienos“ skaitytojų favoritė – Italija

Šiemet „Eurodiena“ ir vėl kvietė rinkti „Eurovizijos“ dainų konkurso favoritus. Pirmiausia, dviejuose pusfinaliuose nusprendėte, kuriuos dalyvius norėtumėte matyti finale, o vėliau geriausiąjį rinkote iš finaliniame etape dalyvavusių 26 šalių. Pirmąją vietą iškovojo Italijos atstovas Francesco Gabbani su „Occidentali’s Karma“. Nugalėtojas (...) 

Paskutinę asmeninių repeticijų dieną pradeda Ukraina ir Italija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas.  Sekmadienis – paskutinė asmeninių repeticijų Kijeve diena. Jau šiandien vakare visi dalyviai žengs raudonuoju kilimu, o nuo rytojaus prasidės generalinės pusfinalių repeticijos. 22-uoju numeriu finale pasirodysiantys šiųmetinės „Eurovizijos“ šeimininkės Ukrainos atstovai, grupė O.Torvald, minimaliai (...) 

Namaste: Italija išbandė „Eurovizijos“ sceną

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija. Po triukšmingųjų konkurso šeimininkų pasirodymo, pirmąją savo repeticiją šiandienos popietę turėjo ir Sanremo festivalio karalius Francesco Gabbani. Akimirksniu pilną žiūrovų salę gimtinėje privertęs kartu dainuoti ir judėti dainininkas tokios pat sėkmės sulaukti tikisi ir tarp (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Italija

Šalis: Italija; Pasirodymo data: gegužės 13 d., finalas; Atlikėjas: Francesco Gabbani; Daina: „Occidentali’s Karma“; Dainos autoriai: Francesco Gabbani (m/ž), Filippo Gabbani (m/ž), Luca Chiaravalli (m/ž). APIE FRANCESCO: Ne paslaptis jog prieš 60 metų „Eurovizijos“ dainų konkurso konceptas buvo pasiskolintas iš Sanremo muzikos (...) 

Francesco Gabbani laimi italų „Sanremo“ festivalį ir vyksta į Kijevą

Vėlai naktį pasibaigęs italų muzikos festivalis „Sanremo“ atnešė netikėtus rezultatus. Žurnalistų ir kritikų favoritę vadintą Fiorellą Mannoi įveikė Francesco Gabbani su ironiška daina „Occidentali’s Karma“. Francesco potencialią pergalę numatė nebent „iTunes“ singlų pardavimų topas, kuriame, prieš pat prasidėjus festivalio finalui, (...) 

Išvyskite Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pilnuosius pasirodymus

Kaip ir po pirmojo pusfinalio, šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai paviešino pilnąsias likusių „Didžiojo penketo“ šalių pasirodymų versijas. Jau dabar galite įvertinti, kaip atrodo Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pasirodymų koncepcijos. Joe & Jake – „You’re Not Alone“ (Jungtinė Karalystė): Francesca (...) 

Sukurta: MyMadWeb