Šalys: Italija

Francesco Gabbani laimi italų „Sanremo“ festivalį ir vyksta į Kijevą

Vėlai naktį pasibaigęs italų muzikos festivalis „Sanremo“ atnešė netikėtus rezultatus. Žurnalistų ir kritikų favoritę vadintą Fiorellą Mannoi įveikė Francesco Gabbani su ironiška daina „Occidentali’s Karma“. Francesco potencialią pergalę numatė nebent „iTunes“ singlų pardavimų topas, kuriame, prieš pat prasidėjus festivalio finalui, (...) 

Išvyskite Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pilnuosius pasirodymus

Kaip ir po pirmojo pusfinalio, šių metų „Eurovizijos“ organizatoriai paviešino pilnąsias likusių „Didžiojo penketo“ šalių pasirodymų versijas. Jau dabar galite įvertinti, kaip atrodo Jungtinės Karalystės, Italijos ir Vokietijos pasirodymų koncepcijos. Joe & Jake – „You’re Not Alone“ (Jungtinė Karalystė): Francesca (...) 

Individualių repeticijų maratoną užbaigia Italija ir Jungtinė Karalystė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Sekmadienio popietę priešpaskutinė į sceną lipa Italijos atstovė Francesca Michielin su kūriniu „No Degree of Separation“. Kaip ir vakar, italė scenoje pasirodo viena, dirbtinių gėlių, vaisių ir balionų apsuptyje. Televizijos žiūrovai transliacijos metu ekrane taip pat matys (...) 

Italijos numylėtinės Francescos Michielin repeticija

Italė į Stokholmą atvyko autobusu, prieš tai aplankiusi šešis Europos miestus ir susipažinusi su Austrijos bei Vokietijos atstovėmis. Užkulisiuose Francesca atviravo: „Aš labai jaudinuosi, šiąnakt blogai miegojau.“ Repeticijos metu mergina vilkėjo kombinezoną, panašų į tą, kuriuo buvo apsirengusi per San (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Italija

Šalis: Italija; Pasirodymo data: gegužės 14 d., finalas; Atlikėja: Francesca Michielin; Daina: „No Degree Of Separation“; Dainos autoriai: Cheope (m), Fabio Gargiulo (m), Federica Abbate (m / ž), Francesca Michielin (ž), Norma Jean Martine (ž). Apie atlikėją: Italijai „Eurovizijoje“ šiemet atstovaus „San Remo“ festivalyje antrą (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: Italijos dainoje pasakojama apie beribę meilę

Romantiškieji italai tęsia savo „eurovizines“ tradicijas ir eilinį kartą pristato dainą apie meilę. Konkursiniu kūriniu „No degree of separation“ Francesca Michielin bandys pašalinti visus geografinius atotrūkius ir kultūrinius skirtumus. Pasak atlikėjos, visi žmonės yra vienodi, turintys tam tikrų svajonių, džiaugsmų, nusivylimų ir vilčių. (...) 

Sukurta: MyMadWeb