Šalys: Islandija

Scenoje – Islandijos superherojė ir Čekijos auksinė mergaitė

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Antrą kartą „Eurovizijos“ sceną išbandžiusi islandė Svala, savo pasirodymą šiek tiek pakoregavo per pastarąsias dienas. Visų pirma, nuramindama visus savo gerbėjus, pristatė konkursinę aprangą, kuri panašį į matytą pirmojo bandymo metu, bet tik šį (...) 

Islandija konkurse sieks išsiskirti superherojų tematika

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija 13-u numeriu pirmojo pusfinalio metu pasirodys Islandija, kurios garbę konkurse gina viena iš sėkmingiausių šalies dainininkių Svala. Spalvingais pasirodymais garsėjanti atlikėja papildė šių metų gausų konkursantų būrį, kurie scenoje naudoja mėlyną spalvą, ekranus pripildo abstrakčių, neįsimenamų (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Islandija

Šalis: Islandija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 13; Atlikėja: Svala; Daina: „Paper“; Dainos autoriai: Svala Bjorgvinsdottir (m / ž), Lily Elise (m / ž), Einar Egilsson (m), Lester Mendez (m). APIE SVALĄ: Tą vakarą, kai paaiškėjo Lietuvos „Eurovizijos“ (...) 

Islandijos viltis Ukrainoje – Svala

Jau nebedaug liko iki „Eurovizijos“ nacionalinių atrankų maratono pabaigos. Iš 43-ijų konkurse dalyvaujančių šalių nežinomos beliko tik trys dainos, o viena iš paskutiniųjų paaiškėjusių dalyvių yra Svala Björgvinsdóttir iš Islandijos. Ji pirmojo pusfinalio metu scenoje pasirodys su kūriniu „Paper“. Finalo metu (...) 

Nacionalinių atrankų finišo tiesioji – šį vakarą savo atstovus rinks Lietuva, Švedija, Norvegija ir Islandija

21.00   Lietuva  Finalas Transliacija 10 savaičių trukusi Lietuvos nacionalinė atranka šį vakarą baigsis Klaipėdoje surengsiamu finalu. Septyni dalyviai kovos dėl galimybės vykti į Kijevą, o nugalėtojas bus renkamas komisijos ir žiūrovų pagalba. Šiandien paaiškėjo, jog kiekvienas atlikėjas išsitrauks septynis komisijos (...) 

Islandijoje paaiškėjo visi finalo dalyviai

Nuo 200 paraiškų dalyvauti konkurse nacionalinio finalo dalyvių skaičių sumažinę iki 12, islandai beveik pasiekė finišo tiesiąją. Po dviejų įnirtingų pusfinalių paaiškėjo laimingųjų atlikėjų septynetas, kuris pasirodys kitą šeštadienį vyksiančiame finale. Pusfinalių metu visi atlikėjai privalėjo dainuoti gimtąja islandų kalba, (...) 

Sukurta: MyMadWeb