Šalys: Gruzija

2017 metų „Vaikų Eurovizijos“ scena bus įkvėpta konkurso logotipo

GPB televizija atskleidė, kaip atrodys „eurovizinė“ scena, kuri jau netrukus bus projektuojama Olimpiniuose rūmuose Tbilisyje.  Gruzijos sostinėje eilinį kartą įvyko „eurovizinių“ delegacijų susitikimas, kurio metu gruzinai susirinkusiems pristatė šių metų „Vaikų Eurovizijos“ scenos maketą. Scena visiškai atspindės 2017 metų konkurso logotipą (...) 

Ketvirtadienio pasirodymus pradeda Švedija ir Gruzija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas.  Antrąsias pirmojo pusfinalio dalyvių repeticijas pradėjo Švedijos atstovas Robin Bengtsson. Galime drąsiai teigti, jog pasirodymas yra puikiai išdirbtas ir prikibti mažai yra prie ko. Kūrinį atlikėjas su šokėjais-pritariančiasiais vokalistais pradeda užkulsiuose, vėliau vaikinai pasiekia (...) 

Antroji į „Eurovizijos“ sceną repetuoti lipa balsingoji gruzinė Tamara

Švedą Robin šiandien keičia gruzinė Tamara – atlikėja pirmą kartą repetavo „Eurovizijos“ scenoje su savo balade „Keep The Faith“. Vienas pirmųjų aiškių pasikeitimų yra tas, jog už Tamaros nebėra rodomi įvairių nelaimių vaizdai, matyti  per Gruzijos nacionalinį finalą – juos keičia baltos ir (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Gruzija

Šalis: Gruzija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Tako Gachechiladze; Daina: „Keep the faith“; Dainos autoriai:  Anri Jokhadze (m), Tamara Gachechiladze (ž). APIE TAKO: Gruzijos nacionalinis finalas šiemet buvo kaip niekad gausus – jame varžėsi net 25 kūriniai. (...) 

Gruzijos nacionaliniame finale triumfavo Tako Gachechiladze

Šį vakarą įvyko Gruzijos nacionalinis finalas, kuriame bilietą į „Eurovizijos“ sceną gavo net 24 konkurentus aplenkusi Tako Gachechiladze su kūriniu „Keep The Faith“. Finalo laimėtoją rinko tiek žiūrovai, tiek tarptautinė komisija. Žiūrovų balsai lėmė 60 procentų galutinio rezultato, o komisijos (...) 

Šiandien Gruzijoje ir Baltarusijoje bus surengti nacionalinių atrankų finalai

Jau šiandien nuo 18.00 val. Lietuvos laiku Gruzijoje startuos nacionalinės atrankos į 2017 metų „Euroviziją“ finalas. Po visų 25 dalyvių pasirodymų bus paskelbtas 15 minučių trukmės balsavimas. Žiūrovų balsai bus sumuojami su komisijos narių vertinimais. Iš žiūrovų balsavimo surinkti pinigai bus paaukoti (...) 

Sukurta: MyMadWeb