Šalys: Gruzija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Gruzija

Šalis: Gruzija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Tako Gachechiladze; Daina: „Keep the faith“; Dainos autoriai:  Anri Jokhadze (m), Tamara Gachechiladze (ž). APIE TAKO: Gruzijos nacionalinis finalas šiemet buvo kaip niekad gausus – jame varžėsi net 25 kūriniai. (...) 

Gruzijos nacionaliniame finale triumfavo Tako Gachechiladze

Šį vakarą įvyko Gruzijos nacionalinis finalas, kuriame bilietą į „Eurovizijos“ sceną gavo net 24 konkurentus aplenkusi Tako Gachechiladze su kūriniu „Keep The Faith“. Finalo laimėtoją rinko tiek žiūrovai, tiek tarptautinė komisija. Žiūrovų balsai lėmė 60 procentų galutinio rezultato, o komisijos (...) 

Šiandien Gruzijoje ir Baltarusijoje bus surengti nacionalinių atrankų finalai

Jau šiandien nuo 18.00 val. Lietuvos laiku Gruzijoje startuos nacionalinės atrankos į 2017 metų „Euroviziją“ finalas. Po visų 25 dalyvių pasirodymų bus paskelbtas 15 minučių trukmės balsavimas. Žiūrovų balsai bus sumuojami su komisijos narių vertinimais. Iš žiūrovų balsavimo surinkti pinigai bus paaukoti (...) 

Keturioliktosios „Vaikų Eurovizijos“ nugalėtoja tapo Mariam Mamadashvili iš Gruzijos

Ką tik Maltos sostinėje Valetoje paaiškėjo, jog 2016 metų „Vaikų Eurovizijos“ trofėjų į savo gimtinę parsiveš dešimtmetė Mariam Mamadashvili iš Gruzijos, kuri scenoje atliko jausmingą baladę „Mzeo“ (liet. „Saulė“). Gruzija savo dešimtuoju dalyvavimu „Vaikų Eurovizijoje“ iškovojo trečiąją pergalę ir tokiu (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Antros šaltosios Norvegijos ir spalvingosios Gruzijos repeticijos

Antrą kartą repetavusios Norvegijos atstovės Agnete pasirodyme didelių pokyčių nėra. Šalies delegacijos vadovas teigia, jog vienintelis pakeistas dalykas – apšvietimas, kuris pasirodymui suteiks dar daugiau ryškumo ir kontrasto. Agnete scenoje yra kartu su šokėja, pasirodymo metu dominuoja mėlyna spalva ir (...) 

Sukurta: MyMadWeb