Šalys: Graikija

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Kijevo scenoje – Portugalija ir Graikija

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Kaip ir pirmosios repeticijos Tarptautiniame parodų centre metu, vietoj teisėto Portugalijos atstovo išvydome jo seserį Luisą Sobral. Dėl širdies sutrikimų Salvador negali ilgą laiką būti be savo medicininės komandos, todėl atlikėjo kelionė Į Kijevą (...) 

Pirmadienio repeticijas pradeda Graikijos vandens šou

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Pirmadienio repeticijas su trenksmu pradeda Graikijos atstovė Demy. Iš pradžių atlikėja dainuoja, stovėdama ant pakylos, vėliau ją nuleidžia du pusnuogiai šokėjai. Ekranuose matome įspūdingus vandens purslus, kurie cirkuliuoja aplinką visą sceną. Uždainių metu ekranuose vyrauja tamsios (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Graikija

Šalis: Graikija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10; Atlikėja: Demy; Daina: „This is love“; Dainos autoriai: Dimitris Kontopoulos (m), Romy Papadea (ž), John Ballard (ž). APIE DEMY: Po pernai metais patirtos nesėkmės, kai pirmą kartą per šalies dalyvavimo (...) 

Demy į „Euroviziją“ vyksta su „This Is Love“

Graikų nacionalinės atrankos finale šį vakarą buvo renkama daina uždaru būdu išrinktai šalies atstovei Demy. Užsienyje gyvenančių graikų komisija ir televizijos žiūrovai nusprendė, jog atlikėja Kijeve atliks kūrinį „This Is Love“. Trys dainos šiandien pretendavo atstovauti Graikijai 2017 metų „Eurovizijoje“ (...) 

Šįvakar Graikija išrinks Demy „eurovizinį“ kūrinį

Nuo 22.00 val. Lietuvos laiku kviečiame stebėti Graikijos nacionalinį finalą, kurio metu uždarai išrinkta šalies atstovė Demy pristatys 3 konkursines dainas. Vieną iš dainų išgirsime gegužę Kijeve.  Graikų 2017 metų atrankos finalą transliuos ERT televizija, o vedėjais taps Antonis Loudaros ir Elena Bouzali. Dainą (...) 

Sukurta: MyMadWeb