Šalys: Estija

Asmeninių repeticijų maratoną užbaigia Estija ir Izraelis

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija Estų scenografinis pasirinkimas yra labai keistas. Atrodo, ši daina turi viską, ko reikia sėkmei: talentingus dainininkus, gerus vokalus, bet jausmas, jog kažko trūksta, neišnyksta. Vizualizacijos ekranuose yra kuklios, bet to šiuo atveju visiškai pakanka, šviesos (...) 

Romantiškieji estai Kijevo scenoje

Iš Kijevo praneša reporteris Tautvydas. Estišką Romeo ir Džuljetos istoriją antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasakosiantys Koit ir Laura šiandien taip pat pirmą kartą išbandė konkurso sceną. Iš esmės pasirodymas nėra labai skirtingas nuo to, kurį galėjome matyti nacionalinio finalo metu. Pasirodymą (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Estija

Šalis: Estija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 17; Atlikėjai: Koit Toome ir Laura; Daina: „Verona“; Dainos autoriai: Sven Lõhmus (m/ž). APIE KOIT IR LAURĄ: Viena iš labiausiai populiarėjančių Europoje nacionalinių atrankų yra būtent prieš 8-erius metus pristatytas „Eesti laul“ (...) 

Estija į „Euroviziją“ siunčia Koit Toome & Laura

Ryškiausios Estijos žvaigždės ir scenos naujokai šį vakarą varžėsi Talino „Saku Suurhal“ arenoje tam, kad išsiaiškintų, kieno daina yra verčiausia skambėti „Eurovizijos“ dainų konkurse. Estai nusprendė, kad į Kijevą vyks Koit Toome & Laura su kūriniu „Verona“. Finalinis „Eesti Laul (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: grandiozinis Estijos finalas ir priešpaskutinės kovos Lietuvoje, Švedijoje, Islandijoje

19:30 Estija FINALAS Transliacija Po dviejų pusfinalių estų atrankoje liko dešimt finalininkų, kurie šįvakar stos į kovą „Saku Suurhall“ arenoje. Ankstesni dalyvių pasirodymai buvo filmuojami ETV televizijos studijoje, o šįsyk kiekvienas galės pademonstruoti savo pranašumą daugiatūkstantinėje žiūrovų salėje. Balsavimas bus (...) 

Estija išsirinko paskutines dainas, skambėsiančias „Eesti Laul 2017“ finale

Antrasis „Eesti Laul 2017“ dalyvių dešimtukas šįvakar nekantriai laukė savo pusfinalio baigties. Komisija ir žiūrovai sprendė, kam patikėti likusias penkias vietas finale. Renginį vedė žurnalistas, ilgametis „Eurovizijos“ komentatorius Marko Reikop ir operos solistė Elina Netšajeva. Visų dalyvių pasirodymai buvo iš anksto (...) 

Sukurta: MyMadWeb