Šalys: Estija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Estija

Šalis: Estija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 17; Atlikėjai: Koit Toome ir Laura; Daina: „Verona“; Dainos autoriai: Sven Lõhmus (m/ž). APIE KOIT IR LAURĄ: Viena iš labiausiai populiarėjančių Europoje nacionalinių atrankų yra būtent prieš 8-erius metus pristatytas „Eesti laul“ (...) 

Estija į „Euroviziją“ siunčia Koit Toome & Laura

Ryškiausios Estijos žvaigždės ir scenos naujokai šį vakarą varžėsi Talino „Saku Suurhal“ arenoje tam, kad išsiaiškintų, kieno daina yra verčiausia skambėti „Eurovizijos“ dainų konkurse. Estai nusprendė, kad į Kijevą vyks Koit Toome & Laura su kūriniu „Verona“. Finalinis „Eesti Laul (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: grandiozinis Estijos finalas ir priešpaskutinės kovos Lietuvoje, Švedijoje, Islandijoje

19:30 Estija FINALAS Transliacija Po dviejų pusfinalių estų atrankoje liko dešimt finalininkų, kurie šįvakar stos į kovą „Saku Suurhall“ arenoje. Ankstesni dalyvių pasirodymai buvo filmuojami ETV televizijos studijoje, o šįsyk kiekvienas galės pademonstruoti savo pranašumą daugiatūkstantinėje žiūrovų salėje. Balsavimas bus (...) 

Estija išsirinko paskutines dainas, skambėsiančias „Eesti Laul 2017“ finale

Antrasis „Eesti Laul 2017“ dalyvių dešimtukas šįvakar nekantriai laukė savo pusfinalio baigties. Komisija ir žiūrovai sprendė, kam patikėti likusias penkias vietas finale. Renginį vedė žurnalistas, ilgametis „Eurovizijos“ komentatorius Marko Reikop ir operos solistė Elina Netšajeva. Visų dalyvių pasirodymai buvo iš anksto (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Vengrijos, Lenkijos ir Maltos finalai bei penkių šalių atrankinės laidos

19:00 Ukraina 3 pusfinalis Transliacija Ukrainiečių trečiojo pusfinalio metu paskutinis dalyvių aštuonetas kovos dėl dviejų bilietų į finalą. Komisijoje tradiciškai sėdės Konstantin Meladze, Andrej Danilko (Ukraina, 2007) ir Jamala (Ukraina, 2016). Svečio teisėmis scenoje turėtų taip pat pasirodyti neseniai Ispanijai išrinktas (...) 

Estai delegavo pirmuosius penkis dalyvius į „Eesti Laul 2017“ finalą

Šįvakar ETV žiūrovai rinkosi prie televizijos ekranų, kad pamatytų ir išrinktų pirmuosius „Eesti Laul 2017“ finalininkus. Dėl penkių vietų finale šiandien varžėsi dešimt estų atlikėjų, trokštančių, kad būtent jų kūrinys skambėtų Kijeve. Renginį vedė žurnalistas, ilgametis „Eurovizijos“ komentatorius Marko Reikop (...) 

Sukurta: MyMadWeb