Šalys: Danija

Australijai suteikta galimybė sužibėti „Eurovizijoje“

„Eurovizijos“ rengėjai kasmet pateikia po naujieną. Šiais metais, kaip rašoma eurovision.tv, Europos transliuotojų sąjunga (EBU) bendru sutarimu su Australijos televizija (SBS) ir Danijos televizija (DR) patvirtino, jog antrajame dainų konkurso pusfinalyje, prieš pat paskelbiant rezultatus, išvysime Jessicą Mauboy. Australija kasmet reiškia susidomėjimą (...) 

Paskelbtas pusfinalių dalyvių pasirodymų eiliškumas. Vilija scenoje pasirodys septinta

Šiandien Danijos nacionalinis transliuotojas kartu su Europos transliuotojų sąjunga paskelbė, kokia tvarka dviejuose pusfinaliuose pasirodys 33 į finalą patekti sieksiančios šalys. Jau antrus metus eilės tvarką lėmė ne burtai, tačiau renginio prodiuseriai. Šiuo sprendimu yra siekiama sudaryti kontrastą tarp dainų, (...) 

Basim – Danijos atstovas „Eurovizijoje“

Šį vakarą vykusio Danijos nacionalinio finalo metu buvo išrinkta daina, ginsianti šalies garbę „Eurovizijoje“.  Ši atsakomybė atiteko Basim atliekamai dainai „Cliché Love Song“. Iš dešimties renginyje nuskambėjusių kūrinių, balsuojant komisijai ir žiūrovams, buvo atrinkti trys, kurie dar kartą atliko savo (...) 

Šiandien žiūrėkite: finalai Švedijoje, Danijoje ir Slovėnijoje bei kiti „Eurovizijos“ renginiai

Kovo 8-oji – ne tik Tarptautinė moters diena, bet ir „Eurovizijos“ renginių kupinas šeštadienis. Šį vakarą įvyks pusfinaliai Norvegijoje ir Portugalijoje, o savo atstovus išrinks Slovėnija, Danija ir Švedija. Šiame straipsnyje rasite informaciją apie visus 5 renginius bei kaip juos (...) 

Danijoje 10 kandidatų bandys pakartoti Emmelie de Forest sėkmę

Nacionalinis Danijos transliuotojas DR visai neseniai paskelbė 10 atlikėjų, kurie susigrums šalies nacionaliniame „Eurovizijos“ finale „Dansk Melodi Grand Prix“. Visi jie sieks pakartoti Emmelie de Forest sėkmę. Kaip skelbia esctoday.com, nugalėtojas paaiškės kovo 8 d. „Fyn“ arenoje Odensės mieste. Vasario (...) 

Lietuva 2014 metų „Eurovizijoje“ pasirodys antrajame pusfinalyje

Šiandien Danijos sostinėje Kopenhagoje įvyko visų 37 šiemet „Eurovizijoje“ dalyvausiančių delegacijų vadovų susitikimas, kuriame rengti konkursą oficialiai patikėta Danijai. Be to, įvyko ir kita svarbi ceremonija – 31 šalis buvo suskirstyta į du pusfinalius, o dar šešios, automatiškai dalyvausiančios finale, (...) 

Dizainas: Designer Themes | Sukasi ant Wordpress varikliuko