Šalys: Danija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Jausmingoji Danija bei svajingas Airijos pasirodymas

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Aštuntu numeriu antrojo pusfinalio metu pasirodys Anja, atstovaujanti Danijai. Dainininkė įsiklausė į gerbėjų komentarus: atsisakė pirmoje repeticijoje matytos undinės kombinezono ir nusprendė pusfinalyje vilkėti jau patikrintą drabužį – raudoną suknią, su kuria nugalėjo nacionaliniame (...) 

Danijos atstovės pasirodyme – platus emocijų spektras

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Į sceną žengė Danijos viltis Anja su pop stiliaus balade „Where I am“. Ir iš tiesų, Anja puikiai žino, kur ji yra ir ko iš jos tikisi žiūrovas. Pasirodymo koncepcija yra panaši, kaip nacionalinės atrankos (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Danija

Šalis: Danija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 8; Atlikėja: Anja; Daina: „Where I am“; Dainos autoriai: Anja Nissen (m/ž), Michael D’Arcy (m/ž), Angel Tupai (m/ž). APIE ANJĄ: Nacionalinės atrankos „Dansk melodi grand prix“ organizatoriai šiemet sulaukė rekordiškai didelio paraiškų (...) 

„Dansk Melodi Grand Prix 2017“ triumfavo Australijos danė Anja Nissen

Vėlų šeštadienio vakarą 10 šių metų Danijos „Melodi Grand Prix 2017“ dalyvių susigrūmė dėl galimybės atstovauti savajai šaliai. Sėkmingai patekusi į superfinalą ir jame įveikusi lažybininkų favorite laikytą Idą Uną bei švedę Johanną Beijbom danų atstove tapo 21-erių Anja Nissen. (...) 

ŠĮVAKAR STEBĖKITE: Ukrainos, Moldovos, Danijos finalai ir trijų šalių atrankiniai renginiai

19:00 Ukaina FINALAS Transliacija, 2 Anksčiausiai „eurovizinį“ renginį šiandien pradės transliuoti šių metų konkurso šeimininkė Ukraina. Finalo scenoje išvysime 6 geriausius atlikėjus, kurie išlaikė bandomuosius egzaminus atrankiniuose etapuose ir yra pasiruošę ginti savo gimtinės garbę 2017 metų „Eurovizijoje“. Nugalėtoja rinks žiūrovai (...) 

Sukurta: MyMadWeb