Šalys: Danija

Lietuva – per plauką nuo „Eurovizijos“ finalo. Išsamūs pusfinalių rezultatai

Vos tik Conchita Wurst sudainavo nugalėtojos dainą, kuri reiškė pasibaigusį 2014 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą, Europos transliuotojų sąjunga suskubo paskelbti išsamius abiejų pusfinalių rezultatus. Pirmojo pusfinalio lyderiais tapo Nyderlandų duetas „The Common Linnets“, gavęs 150 taškų, o antroji vieta atiteko (...) 

Paaiškėjo finalo dalyvių pasirodymų eiliškumas

Pasibaigus antrajam pusfinaliui ir išsiaiškinus, kurioje finalo pusėje pasirodys šio vakaro nugalėtojai, renginio prodiuseriai turėjo nuspręsti šeštadienio finalo dalyvių pasirodymų eiliškumą. Jau po poros dienų vyksiantį renginį pradės Ukrainos atstovė Marija, o užbaigs Molly iš Jungtinės Karalystės. Finalo dalyvių pasirodymų (...) 

Šiandien – antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis su Vilija Matačiūnaite

Kol dešimt antradienį į finalą patekusių šalių šiandien jau gali jaustis ramiai, dar penkiolika valstybių šį vakarą susigrums dėl paskutinių dešimties vietų šeštadienio renginyje. Nuo 22.00 val. vyksiančiame antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje septintu numeriu pasirodys ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Kaip (...) 

Antrojo pusfinalio dalyviai repetuoja prieš rytojaus renginį

Praėjus staigmenų pateikusiam pirmajam konkurso pusfinaliui, šiandien scenoje jau repetuoja antrojo pusfinalio dalyviai, tarp kurių – ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Kiek ankščiau atlikėjai dalyvavo pirmojoje generalinėje repeticijoje, o šiuo metu vyksta jau ir antroji, kurios įrašą stebės ir vertins (...) 

Šiandien – pirmasis 59-osios „Eurovizijos“ pusfinalis!

Šiandien Danijos sostinėje prasidės tai, ko Europa laukė visus metus – 59-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Nuo 22.00 val. (Lietuvos laiku) daugybės žiūrovų akys nukryps į šešiolikos valstybių atstovus, kurie savo kūriniais sieks palikti kuo geresnį įspūdį ir iškovoti vieną iš (...) 

„Eurovizijos“ areną antrą kartą užpildė „Cliché Love Song“ garsai

Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporteris Miroslavas Artėjant vidurdieniui atėjo metas konkurso šeimininkų repeticijai. Lyginant su pirmuoju Basim bandymu, pasirodymas atrodo nepasikeitęs. Atlikėjas scenoje yra kartu su penkiais šokėjais, su kurias nuolatos bendrauja. Visas šešetas atrodo, lyg gerai kartu leistų laiką, (...) 

Pirmojo pusfinalio dalyviai ruošiasi rytojaus pasirodymui

Šiandien Kopenhagoje – įtempta diena pirmojo pusfinalio dalyviams. Popietę penkiolikos šalių atstovai visi iš eilės lipo į sceną pirmajai generalinei repeticijai. Po jos, praėjus vos kelioms valandoms, 22 val. Lietuvos laiku prasidėjo antroji generalinė repeticija, kurios įrašą stebės ir vertins (...) 

Žaismingas šeimininkų pasirodymas

Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporterė Aušrinė Visockytė Po skambios Emmelie de Forest pergalės, šiais metais atstovauti Danijai patikėta dar vienam jaunam atlikėjui Basim. Jis Kopenhagoje vykstančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse atliks linksmai skambančią dainą „Cliché Love Song“. Spaudos centre įsijungus vaizdui (...) 

Dizainas: Designer Themes | Sukasi ant Wordpress varikliuko