Šalys: Danija

Internete anksčiau laiko „nutekinti“ Danijos nacionalinės atrankos kūriniai

Šiandien Europa sužinojo, kas kovos dėl teisės atstovauti Danijai šių metų „Eurovizijoje“. Šalies nacionalinėje atrankoje „Dansk Melodi Grand Prix 2016“ dalyvaus 10 atlikėjų. Tiesa, šie 10 dalyvių turėjo būti paskelbti tik sausio 28 dieną, tačiau per klaidą visos dainos buvo (...) 

Danijos ir Albanijos repeticijose nesulaukėme esminių pokyčių

Po Rusijos atstovės į sceną žengia energingieji Danijos „Anti Social Media“ vaikinai. Vizualiai pasirodymas beveik nepakito. Tiesa, DR komanda nusprendė pakeisti pagrindinio solisto rūbus – Philip šį kartą dėvėjo amerikietiško futbolo stiliaus džemperį ir aptemptas kelnes. Vokalas skambėjo švariai ir užtikrintai. (...) 

Į sceną pirmajai repeticijai žengia Danija

Šį kartą eilė repetuoti atėjo Danijos atstovams – grupei „Anti Social Media“. Pirmajame pusfinalyje 13 numeriu pasirodysiantys atlikėjai atliko dainą „The way you are“. Stebint Danijos repeticiją panašu, kad kaip ir nacionalinėje atrankoje, taip ir didžiojoje „Eurovizijoje“ didelio šou neišvysime. (...) 

„Eurovizijos 2015“ dalyvių pristatymas: Danija

Šalis: Danija; Pasirodymo data: gegužės 19 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 13; Atlikėjai: „Anti Social Media“; Daina: „The Way You Are“; Dainos autoriai: Remee (m / ž), Chief1 (m / ž). Apie atlikėjus: Tapę regioninės komisijos favoritais ir užėmę antrąją vietą pagal žiūrovų (...) 

Danijos atrankoje triumfavo vaikinų grupė „Anti Social Media“

Danijos žiūrovų ir komisijos balsai nulėmė, kad šaliai Vienoje atstovaus grupė „Anti Social Media“ su nuotaikinga daina „The way you are“. „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ finalas vyko „Gigantium“ arenoje, Olborgo mieste. Po dešimties dalyvių pasirodymų, penki komisijos nariai iš (...) 

Šįvakar Europa stebės net septynias „Eurovizijos“ atrankų laidas

Nuo 21.00 val. Lietuvos laiku galėsime stebėti ilgai lauktą Danijos atrankos finalą. Renginyje pasirodys 10 konkursantų, o nugalėtoją lygiaverčiu balsavimu išrinks žiūrovai ir komisijos nariai iš penkių Danijos regionų. „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ dalyviai: Sara Sukurani – „Love me (...) 

Dizainas: Designer Themes | Sukasi ant Wordpress varikliuko