Šalys: Danija

Danijos atrankoje triumfavo vaikinų grupė „Anti Social Media“

Danijos žiūrovų ir komisijos balsai nulėmė, kad šaliai Vienoje atstovaus grupė „Anti Social Media“ su nuotaikinga daina „The way you are“. „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ finalas vyko „Gigantium“ arenoje, Olborgo mieste. Po dešimties dalyvių pasirodymų, penki komisijos nariai iš (...) 

Šįvakar Europa stebės net septynias „Eurovizijos“ atrankų laidas

Nuo 21.00 val. Lietuvos laiku galėsime stebėti ilgai lauktą Danijos atrankos finalą. Renginyje pasirodys 10 konkursantų, o nugalėtoją lygiaverčiu balsavimu išrinks žiūrovai ir komisijos nariai iš penkių Danijos regionų. „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ dalyviai: Sara Sukurani – „Love me (...) 

Paskelbti „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ dalyviai ir dainos

Danijos nacionalinis transliuotojas DR paskelbė atrankos į „Eurovizijos“ dainų konkursą „Dansk Melodi Grand Prix 2015“ dalyvius ir jų kūrinius. Rugsėjį DR pranešė, jog iš viso į konkursą buvo atsiųstos 687 dainos. Atrankos organizatoriai pirmą kartą paskelbė pilnas visų kūrinių versijas likus (...) 

Aktualiausių „Eurovizijos“ naujienų dešimtukas

Čekijos nacionalinis transliuotojas ČT pranešė, jog šalies garbę ginsiantį kūrinį paruoš Ondřej Soukup – vienas geriausių Čekijos muzikantų. Ondřej jau seniai bendradarbiauja su garsiausiomis čekų bei slovakų muzikos estrados žvaigždėmis ir kuria filmų garso takelius. Šiuo metu autorius ruošia tris (...) 

Lietuva – per plauką nuo „Eurovizijos“ finalo. Išsamūs pusfinalių rezultatai

Vos tik Conchita Wurst sudainavo nugalėtojos dainą, kuri reiškė pasibaigusį 2014 metų „Eurovizijos“ dainų konkursą, Europos transliuotojų sąjunga suskubo paskelbti išsamius abiejų pusfinalių rezultatus. Pirmojo pusfinalio lyderiais tapo Nyderlandų duetas „The Common Linnets“, gavęs 150 taškų, o antroji vieta atiteko (...) 

Paaiškėjo finalo dalyvių pasirodymų eiliškumas

Pasibaigus antrajam pusfinaliui ir išsiaiškinus, kurioje finalo pusėje pasirodys šio vakaro nugalėtojai, renginio prodiuseriai turėjo nuspręsti šeštadienio finalo dalyvių pasirodymų eiliškumą. Jau po poros dienų vyksiantį renginį pradės Ukrainos atstovė Marija, o užbaigs Molly iš Jungtinės Karalystės. Finalo dalyvių pasirodymų (...) 

Šiandien – antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis su Vilija Matačiūnaite

Kol dešimt antradienį į finalą patekusių šalių šiandien jau gali jaustis ramiai, dar penkiolika valstybių šį vakarą susigrums dėl paskutinių dešimties vietų šeštadienio renginyje. Nuo 22.00 val. vyksiančiame antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje septintu numeriu pasirodys ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Kaip (...) 

Antrojo pusfinalio dalyviai repetuoja prieš rytojaus renginį

Praėjus staigmenų pateikusiam pirmajam konkurso pusfinaliui, šiandien scenoje jau repetuoja antrojo pusfinalio dalyviai, tarp kurių – ir Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. Kiek ankščiau atlikėjai dalyvavo pirmojoje generalinėje repeticijoje, o šiuo metu vyksta jau ir antroji, kurios įrašą stebės ir vertins (...) 

Šiandien – pirmasis 59-osios „Eurovizijos“ pusfinalis!

Šiandien Danijos sostinėje prasidės tai, ko Europa laukė visus metus – 59-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Nuo 22.00 val. (Lietuvos laiku) daugybės žiūrovų akys nukryps į šešiolikos valstybių atstovus, kurie savo kūriniais sieks palikti kuo geresnį įspūdį ir iškovoti vieną iš (...) 

„Eurovizijos“ areną antrą kartą užpildė „Cliché Love Song“ garsai

Iš Kopenhagos praneša „Eurodienos“ reporteris Miroslavas Artėjant vidurdieniui atėjo metas konkurso šeimininkų repeticijai. Lyginant su pirmuoju Basim bandymu, pasirodymas atrodo nepasikeitęs. Atlikėjas scenoje yra kartu su penkiais šokėjais, su kurias nuolatos bendrauja. Visas šešetas atrodo, lyg gerai kartu leistų laiką, (...) 

Dizainas: Designer Themes | Sukasi ant Wordpress varikliuko