Šalys: Čekija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Čekija

Šalis: Čekija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 14; Atlikėja: Martina Bárta; Daina: „My Turn“; Dainos autoriai: DWB (m/ž), Kyler Niko (m/ž). APIE MARTINĄ: Nacionalinis Čekijos transliuotojas turi neeilinę taktiką renkant kūrinį, kuris šalies garbę gins „Eurovizijos“ dainų konkurse. Iš (...) 

Čekijos viltis Martina Barta „Euroviziją“ bandys užkariauti su daina „My turn“

Uždaros atrankos metu išrinkta Čekijos atstovė Martina Barta šiandien pristatė kūrinį „My turn“, su kuriuo pasirodys „Eurovizijos“ scenoje.  Čekų nacionalinis transliuotojas CT buvo paskelbęs geriausios dainos paieškas, o sulaukęs daugybės paraiškų, išrinko baladę „My turn“. Prieš kelias savaites buvo nufilmuotas ir (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Repeticijas tęsia Sergey Lazarev ir Gabriela Gunčíková

Slidžių batų porą šiandien pakeitęs rusas Sergey Lazarev scenoje galėjo jaustis tvirčiau. Itin techniško numerio metu atlikėjo balsas nesudrebėjo ir skambėjo užtikrintai. Su savo komanda padaręs keletą nežymių šviesų ir filmavimo kampų pakeitimų, Rusijos atstovas gali neabejoti, kad vaizdas bus (...) 

Antradienio repeticijas pradeda Čekijos atstovė

Šiandien Stokholmo „Globe“ arenoje toliau tęsiasi pirmosios dalyvių asmeninės repeticijos. 10-uoju numeriu lygiai po savaitės vyksiančiame pusfinalyje pasirodysianti čekė Gabriela Gunčíková pirmoji šiandien išbandė „eurovizinę“ sceną. Mergina kūrinį „Į Stand“ atlieka ne viena, su ja – pritariančiosios vokalistės, kurių ekranuose nesimato. (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Čekija

Šalis: Čekija; Pasirodymo data: gegužės 10 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10; Atlikėja: Gabriela Gunčíková; Daina: „I Stand“; Dainos autoriai: Christian Schneider (m), Sara Biglert (m / ž), Aidan O’Connor (ž). Apie atlikėją: Šiemet Čekijos nacionalinis transliuotojas ČT nusprendė atstovą į „Euroviziją“ išrinkti uždaru būdu. Nors (...) 

Sukurta: MyMadWeb