Šalys: Čekija

Scenoje – Islandijos superherojė ir Čekijos auksinė mergaitė

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporterė Virginija. Antrą kartą „Eurovizijos“ sceną išbandžiusi islandė Svala, savo pasirodymą šiek tiek pakoregavo per pastarąsias dienas. Visų pirma, nuramindama visus savo gerbėjus, pristatė konkursinę aprangą, kuri panašį į matytą pirmojo bandymo metu, bet tik šį (...) 

Čekijos atstovei po pirmosios repeticijos – liūdnos prognozės

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Atėjo metas Čekijos pirmajai individualiai repeticijai. Jeigu pirmą kartą išgirdus „My turn“ manėte, jog ši daina turi mažai galimybių patekti į finalą, po repeticijos drįstu teigti, jog galimybių iš viso nėra. Martina Barta pasirodymą pradeda pritūpusi ant laiptų. (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Čekija

Šalis: Čekija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 14; Atlikėja: Martina Bárta; Daina: „My Turn“; Dainos autoriai: DWB (m/ž), Kyler Niko (m/ž). APIE MARTINĄ: Nacionalinis Čekijos transliuotojas turi neeilinę taktiką renkant kūrinį, kuris šalies garbę gins „Eurovizijos“ dainų konkurse. Iš (...) 

Čekijos viltis Martina Barta „Euroviziją“ bandys užkariauti su daina „My turn“

Uždaros atrankos metu išrinkta Čekijos atstovė Martina Barta šiandien pristatė kūrinį „My turn“, su kuriuo pasirodys „Eurovizijos“ scenoje.  Čekų nacionalinis transliuotojas CT buvo paskelbęs geriausios dainos paieškas, o sulaukęs daugybės paraiškų, išrinko baladę „My turn“. Prieš kelias savaites buvo nufilmuotas ir (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Repeticijas tęsia Sergey Lazarev ir Gabriela Gunčíková

Slidžių batų porą šiandien pakeitęs rusas Sergey Lazarev scenoje galėjo jaustis tvirčiau. Itin techniško numerio metu atlikėjo balsas nesudrebėjo ir skambėjo užtikrintai. Su savo komanda padaręs keletą nežymių šviesų ir filmavimo kampų pakeitimų, Rusijos atstovas gali neabejoti, kad vaizdas bus (...) 

Sukurta: MyMadWeb