Šalys: Bulgarija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Bulgarija

Šalis: Bulgarija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 15; Atlikėjas: Kristian Kostov; Daina: „Beautiful mess“; Dainos autoriai: Borislav Milanov (m/ž), Sebastian Arman (m/ž), Joacim Persson (m/ž), Alexander V. Blay (m/ž), Alex Omar (m/ž). APIE KRISTIAN: Po pernai metų sėkmės, kai uždaru būdu išrinkta bulgarė (...) 

Kristian Kostov su „Beautiful Mess“ atstovaus Bulgarijai Kijeve [papildyta]

Šiandien Bulgarijos nacionalinis transliuotojas nutraukė kelis mėnesius sklidusius gandus ir patvirtino, jog Ukrainoje šaliai atstovaus vos po kelių dienų septynioliktąjį gimtadienį švęsiantis Kristian Kostov. „Eurovizijoje“ vaikinas pristatys kūrinį „Beautiful Mess“. 2000-tųjų kovo 15 dieną Kristian Kostov gime kazachės ir bulgaro šeimoje. (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Antrosios slovėnės ManuEllos ir bulgarės Poli Genovos repeticijos – be pasikeitimų

Antrą kartą repetavusi Slovėnijos atstovė ManuElla savo pasirodymo nepakeitė – scenoje dominavo raudona ir mėlyna spalvos, buvo naudojamos vėjo mašinos ir pirotechnika, atlikėjai talkino šokėjas su kartimi, o pati dainininkė vilkėjo baltą kojų nedengiančią suknelę. Slovėnės vokalas skambėjo gerai ir (...) 

Dienos repeticijas tęsia bulgarė Poli Genova

Antroji šiandien į Stoholmo „Ericsson Globe“ arenos sceną repetuoti lipo Bulgarijos atstovė Poli Genova. Atlikėja jau turi nemažai „eurovizinės“ patirties – pernai Poli vedė „Vaikų Euroviziją“, o 2011 m. pirmąjį kartą ryžosi atstovauti savo šaliai. Šįkart bulgarė labiau nei bet kada yra pasitikinti (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Bulgarija

Šalis: Bulgarija; Pasirodymo data: gegužės 12 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 13; Atlikėja: Poli Genova; Daina: „If Love Was A Crime“; Dainos autoriai: Borislav Milanov (m / ž), S. Arman (m / ž), J. Persson (m / ž) ir Poli Genova (m / (...) 

Sukurta: MyMadWeb