Šalys: Bulgarija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Scenoje antrąsyk pasirodė Baltarusijos ir Bulgarijos atstovai

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Keturiolikti antrajame pusfinalyje pasirodysiantys Baltarusijos atstovai šiandien ir vėl scenoje spinduliavo puikią nuotaiką. Vokalistė  baltą suknelę su spalvotomis gėlėmis iškeitė į tokios pat spalvos drabužį su ornamentais. Įvairūs raštai išpaišyti ir ant Ksenijos veido (...) 

Sujaukta Bulgarijos repeticija

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija Prieš pat Lietuvos atstovus antrojo pusfinalio metu į sceną lips Bulgarijos delegacija su Kristian Kostov priešaky. Jis yra pats jauniauias šių metų konkurso dalyvis bei pirmasis dainininkas pasirodysiantis „Eurovizijoje“, kuris gimė jau dvidešimt pirmajame amžiuje. (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Bulgarija

Šalis: Bulgarija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 15; Atlikėjas: Kristian Kostov; Daina: „Beautiful mess“; Dainos autoriai: Borislav Milanov (m/ž), Sebastian Arman (m/ž), Joacim Persson (m/ž), Alexander V. Blay (m/ž), Alex Omar (m/ž). APIE KRISTIAN: Po pernai metų sėkmės, kai uždaru būdu išrinkta bulgarė (...) 

Kristian Kostov su „Beautiful Mess“ atstovaus Bulgarijai Kijeve [papildyta]

Šiandien Bulgarijos nacionalinis transliuotojas nutraukė kelis mėnesius sklidusius gandus ir patvirtino, jog Ukrainoje šaliai atstovaus vos po kelių dienų septynioliktąjį gimtadienį švęsiantis Kristian Kostov. „Eurovizijoje“ vaikinas pristatys kūrinį „Beautiful Mess“. 2000-tųjų kovo 15 dieną Kristian Kostov gime kazachės ir bulgaro šeimoje. (...) 

Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio rezultatai: Lietuva keliauja į finalą!

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Ketvirtadienio vakarą įvyko antrasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis, jo metu scenoje pasirodė 18 šalių, tarp kurių ir Lietuva. Donatas Montvydas sužavėjo Europos, o galbūt ir Australijos, žiūrovus ir komisiją, tad vaikinas dar kartą kūrinį „I’ve Been (...) 

Sukurta: MyMadWeb