Šalys: Bosnija ir Hercegovina

Pirmojo pusfinalio antrąsias repeticijas užbaigia Bosnijos ir Hercegovinos bei Maltos atstovų pasirodymai

Bosnija ir Hercegovina šįmet paruošė pasirodymą, kurio prasmę suvokti yra labai sunku. Iš pradžių daina buvo pristatyta kaip nuodėmingos meilės istorija, tačiau vėliau atlikėjai pradėjo šnekėti apie pabėgėlių tematiką. Galbūt būtent dėl to scenoje matome vielinę tvorą, šalia kurios dainuoja (...) 

Bosnijos ir Hercegovinos pasirodyme – simboliais perteikiamos meilės kliūtys

Septynioliktieji kitą antradienį „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys į konkursą sugrįžusios Bosnijos ir Hercegovinos atstovai Deen & Dalal feat. Ana Rucner & Jala. Šiandien kolektyvas „Globe“ arenoje repetavo pirmą kartą. Kūrinį „Ljubav Je“ atliksiantys bosniai scenoje šešiese. Deen ir Dalal yra pagrindiniai (...) 

„Eurovizijos 2016“ dalyvių pristatymas: Bosnija ir Hercegovina

Šalis: Bosnija ir Hercegovina; Pasirodymo data: gegužės 10 d., pirmasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 10–18; Atlikėjai: Dalal, Deen, Ana Rucner ir Jala; Daina: „Ljubav Je“; Dainos autoriai: Almir Ajanović (m / ž), Jasmin Fazlić (m). Apie atlikėjus: Bosnijos ir Hercegovinos atstovai buvo pristatyti specialiai surengtos (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: nuodėmingos meilės istorija Bosnijos ir Hercegovinos kūrinyje

Į „Euroviziją“ sugrįžusi Bosnija ir Hercegovina savo daina „Ljubav je“ skatins visus nebijoti mylėti. Šalies atstovai Dalal, Deen, Ana Rucner ir Jala neslepia, jog po visų karų ir nelaimingų įvykių šalyje bosniams reikalingiausia yra būtent meilė. Tiesa, vietoj pozityvaus teksto apie šiltus (...) 

Pristatyta Bosnijos ir Hercegovinos daina „Ljubav je“

Šį vakarą Bosnijoje ir Hercegovinoje vyko speciali laida, kurios metu uždaru būdu išrinkti šalies atstovai Deen, Dalal, Ana Rucner ir reperis Jala pristatė kūrinį „Ljubav je“, su kuriuo pasirodys gegužės mėnesį vyksiančiame dainų konkurse. Kūrinio autoriai – Almir Ajanovič ir Jasmin (...) 

Deen ir Dalal – Bosnijos ir Hercegovinos atstovai 2016 metų „Eurovizijoje“

Vakar apie savo grįžimą į „Euroviziją“ pranešęs Bosnijos ir Hercegovinos nacionalinis transliuotojas, šiandien surengė specialią spaudos konferenciją, per kurią buvo paskelbti šalies atstovai 2016 metų konkurse. Paaiškėjo, jog į Stokholmą vyks Fuad Backović-Deen ir Dalal Midhat Talakić. Prie dueto scenoje prisijungs ir (...) 

Sukurta: MyMadWeb