Šalys: Belgija

Belgija paskelbė savo atstovę: į Lisaboną vyks Laura Groeseneken

2018 metų „Eurovizijos“ sezoną atidaro belgai, pirmieji pristatydami savo atstovę. Lisabonoje šalies garbę gins dainininkė Laura Groeseneken. Informacija buvo paskelbta belgų televizijos laidoje „Van Gils en Gasten“. VRT atstovai kartu su specialiai suburta muzikos ekspertų komanda nusprendė, jog 27-erių metų (...) 

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Antrą kartą repetuoja belgė Blanche ir Slavko iš Juodkalnijos

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Penktoji scenoje – Belgijos viltis Blanche. Po pirmosios repeticijos ne itin gerai įvertinta atlikėja, panašu, išliks vienu didžiausiu šių metų nusivylimu. Mėlynai apšviestoje scenoje mergina žengė su ilga balta suknele, papuošta gėlėmis. Deja, tačiau (...) 

Belgijos atstovė Blanche bandys pavergti nuoširdumu, tačiau ar pavyks?

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Nors po kelių pasirodymų gimtinėje daugelis spėliojo, ar belgė Blanche „Eurovizijoje“ pasirodys kartu su šokėjomis, šiandien scenoje ji dainavo vienui viena, o pritariančiosios vokalistės buvo paslėptos. Labai gaila. Juk šio kūrinio aranžuotė yra tokia magiška, (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Belgija

Šalis: Belgija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Blanche; Daina: „City lights“; Dainos autoriai:  Pierre Dumoulin (m/ž), Emmanuel Delcourt (m), Ellie Delvaux (ž). APIE BLANCHE: Dar viena „Eurovizijos“ dalyvė išrinkta už uždarų durų yra Belgijos garbę konkurse (...) 

„Belgijos balso“ žvaigždė Blanche pristato konkursinį kūrinį „City Lights“

Dar lapkritį RTBF transliuotojas savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, jog 2017 metais „Eurovizijos“ dainų konkurse Belgijai atstovaus „The Voice Belgique“ dalyvė Ellie Delvaux. Šiandien pagaliau gerbėjai išgirdo kelis mėnesius brandintą šalies konkursinį kūrinį. Šešiolikmetė Ellie Delvaux dalyvavo penktame „The Voice Belgique“ sezone. Mergina priklausė (...) 

Sukurta: MyMadWeb