Šalys: Baltarusija

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Baltarusija

Šalis: Baltarusija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 14; Atlikėjai: „Naviband“; Daina: „Story of my life“; Dainos autoriai: Artem Lukyanenka (m/ž). APIE „NAVIBAND“: Priešingai nei kitose Europos šalyse, kur nacionaliniai transliuotojai sulaukia šimtų ar net tūkstančių paraiškų dalyvauti atrankiniuose turuose (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: džiaugsminga baltarusių gyvenimo istorija

2017 metų „Apie ką gi jie dainuoja?“ apžvalgų ciklą pradedame nuo paraiškos, pirmą kartą „Eurovizijos“ istorijoje skambėsiančios baltarusių kalba. Grupė „NAVIBAND“ iš Baltarusijos kūriniu „Story of my life“ pasiruošusi papasakoti savo šalies istoriją, perteikti kultūrą ir tradicijas. „Daina – šventė, (...) 

Baltarusijoje nugalėjo gimtoji kalba, žiūrovų favoritą „nusodino“ komisija

Vakar mūsų kaimynai baltarusiai stebėjo nacionalinį „Eurovizijos“ atrankos finalą ir rinko atlikėją, kuris yra verčiausias atstovauti Baltarusijai. Scenoje pasirodė 13 finalininkų. Susumavus žiūrovų ir komisijos balsavimo rezultatus paaiškėjo, jog savo šaliai Kijeve atstovaus duetas „NAVIBAND“ su daina „Historyja Majho Žyccia“ (...) 

Šiandien Gruzijoje ir Baltarusijoje bus surengti nacionalinių atrankų finalai

Jau šiandien nuo 18.00 val. Lietuvos laiku Gruzijoje startuos nacionalinės atrankos į 2017 metų „Euroviziją“ finalas. Po visų 25 dalyvių pasirodymų bus paskelbtas 15 minučių trukmės balsavimas. Žiūrovų balsai bus sumuojami su komisijos narių vertinimais. Iš žiūrovų balsavimo surinkti pinigai bus paaukoti (...) 

Baltarusiai išsirinko „Eurovizijos 2017“ nacionalinės atrankos finalininkų tryliktuką

Po ketvirtadienį vykusios perklausos, baltarusių komisija išrinko 13 dalyvių, kurie sausio 20 dieną susikaus dėl bilieto į „Euroviziją“. Finalinį renginį ves Teo (ESC 2014) ir Olga Ryžikova. Nugalėtoją lygiaverčiu balsavimu išrinks komisija ir žiūrovai. Daugelis finalininkų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos scenoje pasirodys (...) 

Scenoje – „nuogas“ baltarusis ir balsingoji serbė

Iš Stokholmo praneša „Eurodienos“ reporteris Eimantas. Aukšto lygio vaizdo projekcijos – neginčijama šių metų „Eurovizijos“ tendencija. Išsirengti scenoje norėjęs Baltarusijos atstovas Ivan savo tikslą pasiekė netiesiogiai – pasirodymo pradžioje kameros filmuoja stiklo plokštę, kurioje rodomas nuogo klūpinčio baltarusio ir prieš jį stovinčio vilko (...) 

Sukurta: MyMadWeb