Šalys: Baltarusija

Baltarusė Helena Meraai „Vaikų Eurovizijai“ paruošė nevaikišką paraišką

„Aš pati stipriausia, aš pati drąsiausia tavo svajonė“ Tbilisyje jau lapkričio 27 dieną dainuos Baltarusijos „Vaikų Eurovizijos“ atstovė Helena Meraai. Nacionalinės atrankos nugalėtoja buvo išrinkta lygiaverčiu žiūrovų ir profesionalių muzikos ekspertų balsavimu. Keturiolikmetė vokalistė pelnė virš 20 tūkst. žiūrovų balsų (...) 

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Scenoje antrąsyk pasirodė Baltarusijos ir Bulgarijos atstovai

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Keturiolikti antrajame pusfinalyje pasirodysiantys Baltarusijos atstovai šiandien ir vėl scenoje spinduliavo puikią nuotaiką. Vokalistė  baltą suknelę su spalvotomis gėlėmis iškeitė į tokios pat spalvos drabužį su ornamentais. Įvairūs raštai išpaišyti ir ant Ksenijos veido (...) 

„Naviband“ Europą sužavėti bandys gimtosios kalbos skambesiu

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija 14-tuoju numeriu antrojo pusfinalio metu scenoje pasirodys kaimynai iš Baltarusijos – „Naviband“. Pirmą kartą konkurse jie pasakos savo gyvenimo istoriją gimtąja kalba. Platformos viduryje stovi didžiulė valties dalies kontrokcija ant kurios stovi dainininkai. Abu atlikėjai (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Baltarusija

Šalis: Baltarusija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antras pusfinalis; Pasirodymo numeris: 14; Atlikėjai: „Naviband“; Daina: „Story of my life“; Dainos autoriai: Artem Lukyanenka (m/ž). APIE „NAVIBAND“: Priešingai nei kitose Europos šalyse, kur nacionaliniai transliuotojai sulaukia šimtų ar net tūkstančių paraiškų dalyvauti atrankiniuose turuose (...) 

Apie ką gi jie dainuoja: džiaugsminga baltarusių gyvenimo istorija

2017 metų „Apie ką gi jie dainuoja?“ apžvalgų ciklą pradedame nuo paraiškos, pirmą kartą „Eurovizijos“ istorijoje skambėsiančios baltarusių kalba. Grupė „NAVIBAND“ iš Baltarusijos kūriniu „Story of my life“ pasiruošusi papasakoti savo šalies istoriją, perteikti kultūrą ir tradicijas. „Daina – šventė, (...) 

Sukurta: MyMadWeb