Šalys: Azerbaidžanas

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Azerbaidžanas

Šalis: Azerbaidžanas Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Dihaj Daina: „Skeletons“; Dainos autoriai:  Isa Melikov (m), Sandra Bjurman (ž). APIE DIHAJ: Azerbaidžanas nusprendė nerengti nacionalinės atrankos ir į Kijevo sceną delegavo Dihaj. Tai alternatyviosios elektroninės muzikos grupė, kurios (...) 

Azerbaidžanas „Eurovizijoje“ dainuos apie skeletus

Dar praeitų metų pabaigoje už uždarų durų buvo nuspręsta, jog Azerbaidžano garbę tarptautiniame dainų konkurse gins 27-erių Diana Hajiyeva, scenoje prisistatanti tiesiog Dihaj. Vakar pristatytas „Skeletons“ yra bene vienas iš labiausiai lauktų „eurovizinių“ kūrinių. Kaip ir įprasta, prie specialiai Dihaj ir konkursui (...) 

Azerbaidžano eksperimentinės muzikos atlikėja DiHaj kovos dėl pergalės „Eurovizijoje“

Azerbaidžano nacionalinis transliuotojas šį kartą nusprendė nelaukti pavasario ir paskelbė, jog po šalies vėliava 2017 metų „Eurovizijoje“ dainuos 27-erių Diana Hajiyeva, prisistatanti pseudonimu DiHaj. DiHaj – eksperimentinės pop muzikos atlikėja, gimusi Baku. skambina fortepijonu, kuria dainas, 2010 įgijo chorvedės išsilavinimą (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

Į sceną antrą kartą žengia estas Jüri Pootsmann ir dvi skirtingas aprangas išbandžiusi Samra

Mažai pasikeitimų išvydome ir Estijos atstovo Jüri Pootsmann repeticijoje. Kaip ir antradienį, atlikėjas dėvėjo tamsiai mėlyną kostiumą, tačiau, priešingai nei pirmosios repeticijos metu, akinius nusprendė palikti persirengimo kambaryje. Pasirodymas prasideda scenos gilumoje, kur dainininkas stovi nusisukęs nuo publikos, tačiau dar (...) 

Auksinė pirmoji Azerbaidžano atstovės Samros repeticija

Antradienio repeticijas tęsia Azerbaidžano komanda. Pirmoji šios šalies atstovės Samros repeticija atskleidė, kokį šou parengė azerbaidžaniečiai. Samra scenoje nėra viena – jai talkina 4 šokėjai ir viena pritariančioji vokalistė, kurios, deja, ekranuose nesimato. Samros pasirodyme naudojama choreografija energinga ir pati (...) 

Sukurta: MyMadWeb