Šalys: Azerbaidžanas

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Lyriškoji Suomijos bei stulbinančia scenografija pasižyminčio Azerbaidžano repeticijos

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ redaktoriai Tautvydas ir Virginija.  Septintu numeriu scenoje išvydome Suomijos atstovus Norma John. Galima sakyti, jog kol kas išvydome geriausią pirmojo pusfinalio pasirodymą. Kūrinio pradžioje scenoje vyrauja mėlyna, o pabaigoje – raudona spalvos. Naudojamas rūkas, kuris puikiai (...) 

Azerbaidžanas „Eurovizijai“ paruošė siurrealistinį pasirodymą

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Kai atrodė, jog po juodkalniečio Slavko pasirodymo šiandien jau niekas nepajėgs mūsų nustebinti, į sceną žengė Dihaj iš Azerbaidžano. Scenoje stovi konstrukcija – kambario imitacija su kreida išrašytomis sienomis. Pasirodymas prasideda stambiu atlikėjos planu. Dihaj (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Azerbaidžanas

Šalis: Azerbaidžanas Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Dihaj Daina: „Skeletons“; Dainos autoriai:  Isa Melikov (m), Sandra Bjurman (ž). APIE DIHAJ: Azerbaidžanas nusprendė nerengti nacionalinės atrankos ir į Kijevo sceną delegavo Dihaj. Tai alternatyviosios elektroninės muzikos grupė, kurios (...) 

Azerbaidžanas „Eurovizijoje“ dainuos apie skeletus

Dar praeitų metų pabaigoje už uždarų durų buvo nuspręsta, jog Azerbaidžano garbę tarptautiniame dainų konkurse gins 27-erių Diana Hajiyeva, scenoje prisistatanti tiesiog Dihaj. Vakar pristatytas „Skeletons“ yra bene vienas iš labiausiai lauktų „eurovizinių“ kūrinių. Kaip ir įprasta, prie specialiai Dihaj ir konkursui (...) 

Azerbaidžano eksperimentinės muzikos atlikėja DiHaj kovos dėl pergalės „Eurovizijoje“

Azerbaidžano nacionalinis transliuotojas šį kartą nusprendė nelaukti pavasario ir paskelbė, jog po šalies vėliava 2017 metų „Eurovizijoje“ dainuos 27-erių Diana Hajiyeva, prisistatanti pseudonimu DiHaj. DiHaj – eksperimentinės pop muzikos atlikėja, gimusi Baku. skambina fortepijonu, kuria dainas, 2010 įgijo chorvedės išsilavinimą (...) 

Sukurta: MyMadWeb