Šalys: Austrija

Lietuva nepateko į 2017 metų „Eurovizijos“ finalą

Šį vakarą Ukrainos sostinėje vyko antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Aštuoniolikos šalių atstovai varžėsi dėl dešimties vietų šeštadienio finale. Renginio pabaigoje paaiškėjo, jog Lietuvos atstovai, grupė „Fusedmarc“, Europos nesužavėjo ir į finalą nepateko. Šeštadienio renginyje taip pat neišvysime Serbijos, Makedonijos, Maltos, Airijos, (...) 

Penktadienio pasirodymus tęsia Austrija ir Makedonija

Iš Kijevo praneša reporterė Virginija. Priekaištų savo pirmajai repeticijai neturėjo ir Austrijos atstovas, nes pakitimų scenoje praktiškai nematome. Nathan atliekama daina „Running on Air“ daug labiau tiktų atidaryti pusfinaliui nei prieš tai girdėta Serbijos daina. Atlikėjas scenoje jaučiausi laisviau, jo (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Austrija

Šalis: Austrija; Pasirodymo data: gegužės 11 d., antrasis pusfinalis; Pasirodymo numeris: 2; Atlikėjas: Nathan Trent; Daina: „Running on air“; Dainos autoriai: Nathan Trent (m / ž), Bernhard Penzias (m / ž). APIE NAITHAN: Padaryti pertrauką nacionalinių atrankų maratone šiemet nusprendė ir Austrijos nacionalinis (...) 

Austrų transliuotojas į „Euroviziją“ siunčia Nathan Trent |IŠGIRSKITE KŪRINĮ|

Austrijos nacionalinis transliuotojas uždaru būdu šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso atstovu pasirinko atlikėją Nathan Trent, kuris „Eurovizijoje“ atliks kūrinį „Running on air“. 24 metų Nathan Trant gimė Insbruke, Austrijoje. Artistų šeimoje augęs vaikinas, sulaukęs trejų metų, pradėjo lankyti privačias pianino ir (...) 

Europa nusprendė: į „Eurovizijos“ finalą pateko dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių

Tiesiogiai iš Stokholmo „Eurodienos“ reporteriai Eimantas ir Kotryna. Antradienio vakarą Europa išsirinko savo favoritus – teisę pasirodyti finale iškovojo dešimt pirmojo pusfinalio dalyvių: Rezultatai, kaip jau įprasta, pateikė ir staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinti Islandijos ir Estijos atstovai į finalą (...) 

„Ericsson Globe“ arenoje rokeriai „Minus One“ ir švelnioji Zoë

Į sceną antrąjį kartą žengę Kipro atstovai didelių staigmenų nepateikė. Kaip ir pirmosios repeticijos metu, grupė „Minus One“ įtikinamai atliko kūrinį „Alter Ego“. Nors narvų, kuriuose groja muzikantai, Kipro atstovai neatsisakė, pasirodymas bus mažiau susietas su vilkais, turint omenyje, kad (...) 

Sukurta: MyMadWeb