Šalys: Australija

Australijos atstovė Isabelli Clarke „Vaikų Eurovizijai“ paruošė prasmingą radijo hitą

Kaip ir buvo žadėta, šiandien sulaukėme Australijos konkursinės dainos „Speak Up!“ premjeros. Tbilisio „Vaikų Eurovizijoje“ kūrinį atliks Isabelli Clarke. „Eurovizinį“ australų kūrinį ruošė specialiai konkursui suburta komanda, kurią sudarė Toby Chew Lee, Cameron Nacson, Chloe Papandrea ir Jess Porfiri. Vienoje (...) 

Europa ir Australija tarė žodį – paiškėjo pirmojo pusfinalio nugalėtojai

Šį vakarą Kijeve vyko pirmasis 2017 metų „Eurovizijos“ pusfinalis. Renginyje pasirodė 18 valstybių, tačiau į finalą žiūrovai ir komisija delegavo tik dešimt geriausiųjų. Rezultatai pateikė staigmenų. Pagal išankstines prognozes gerai vertinta Suomija ir Latvija liko už borto. Finale taip neišvysime (...) 

Scenoje – Albanijos ir Australijos atlikėjai

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Kaip ir pirmadienį, Australija ir Albanija apsikeitė repeticijų laiku, tad trečioji šiandien pasirodė Lindita. Atlikėja pasirodė su sceniniais drabužiais – kitą antradienį vyksiančio pusfinalio metu ji vilkės baltos spalvos suknelę su sidabrine priekine dalimi. (...) 

Australas Isayah pasirodyme visą dėmesį sutelks vien į save

Iš Kijevo praneša reporteris Andžej Ketvirtasis scenoje dainuoja Isayah iš Australijos. Atlikėjas pasirodo vienas, stovėdamas ant apvalaus podiumo. Iš pradžių aplink atlikėją tūnojo visiška tamsa, tačiau jau netrukus ekranuose vyravo tamsiai mėlyni, žali ir raudoni atspalviai. Taip pat išvydome išskirtines projekcijas, kuriuose (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Australija

Šalis: Australija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėjas: Isaiah; Daina: „Don’t come easy“; Dainos autoriai: David Musumeci (m/ž), Anthony Egizii (m/ž), Michael Angelo (m/ž). APIE ISAIAH: Trečiasis Australijos atstovas, kaip ir įprasta, buvo išrinktas nacionalinio transliuotojo SBS (...) 

Australijai atstovaus Isaiah su balade „Don’t come easy“

Šįryt Australijos transliuotojas specialiai surengtame renginyje Melburne paskelbė, jog šaliai 2017 metų „Eurovizijoje“ atstovaus Isaiah su kūriniu „Don’t come easy“. Kilęs iš mažo Moamos miestelio, septyniolikmetis Isaiah Firebrace išgarsėjo pernai laimėjęs Australijos „X faktorių“. Isaiah jau spėjo patirti tarptautinės sėkmės skonį, kadangi atlikėjo singlas (...) 

Sukurta: MyMadWeb