Šalys: Albanija

Scenoje – Albanijos ir Australijos atlikėjai

Iš Kijevo praneša „Eurodienos“ reporteris Tautvydas. Kaip ir pirmadienį, Australija ir Albanija apsikeitė repeticijų laiku, tad trečioji šiandien pasirodė Lindita. Atlikėja pasirodė su sceniniais drabužiais – kitą antradienį vyksiančio pusfinalio metu ji vilkės baltos spalvos suknelę su sidabrine priekine dalimi. (...) 

Repetuoja Lindita iš Albanijos

Dėl tam tikrų nesklandumų, trečioji į sceną žengė Albanijos atstovė Lindita, o ne Isaiah iš Australijos. Mergina atliko dainą „World“. Scenoje daug veiksmo nevyko, tačiau įvairiausios keistenybės pakaitomis buvo rodomos LED ekranuose: skraidantys kosminiai laivai, uolos, milžiniški laikrodžiai – visa tai neturi (...) 

„Eurovizijos 2017“ dalyvių pristatymas: Albanija

Šalis: Albanija; Pasirodymo data: gegužės 9 d., pirmas pusfinalis; Pasirodymo numeris: 1-9; Atlikėja: Lindita; Daina: „World“; Dainos autoriai: Klodian Qafoku (m), Lindita (ž), Big Basta (ž). APIE LINDITĄ: 55-ąjį „Festivali i Këngës“, konkursą, kurio nugalėtojas tradiciškai gauna galimybę atstovauti Albanijai „Eurovizijoje“, (...) 

Albanijos atstovė 2017 metų „Eurovizijoje“ – Lindita Halimi

55-tą kartą surengto Albanijos konkurso „Festivali i Këngës“ nugalėtoja ir šalies atstove kitų metų „Eurovizijoje“ tapo Lindita Halimi su kūriniu „Botë“. Iš 14-kos finale dalyvavusių atlikėjų nugalėtoją rinko 12 žmonių komisija ir internetu balsavę gyventojai. Lindita surinko 85 balus, tuo (...) 

Pusfinalių dalyvių asmenines repeticijas užbaigė Albanijos ir Belgijos atstovės

  Septynioliktoji antrojo pusfinalio dalyvė, albanė Eneda Tarifa, savo antrosios repeticijos metu pasirodė su auksine suknele, kurią vilkės ir kitą ketvirtadienį „eurovizinio“ pasirodymo metu. Kitos pasirodymo detalės nuo pirmosios repeticijos iš esmės nepasikeitė – scenoje vyrauja mėlyna spalva, per priedainį (...) 

Sceną išbandė paprastumu bandysianti papirkti Albanijos atstovė Eneda Tarifa

Scenoje pagaliau pasirodo ir nemažai priešiškų nuomonių sulaukusi Albanijos atstovė Eneda Tarifa su daina „Fairytale“. Pasirodymas pradedamas atlikėjos filmavimu stambiu planu. Eneda stovi scenos centre, o ant LED grindų vaizduojamas mėlynas banguotas takas. Dainininkė šiandien vilki baltą švarkelį, gėlėtą palaidinę (...) 

Sukurta: MyMadWeb