Ukrainos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“ skatins nesustoti ieškant savo svajonės

Asmeninio atlikėjos archyvo nuotr.

Asmeninio atlikėjos archyvo nuotr.

Anastasija Baginska išplėšė pergalę Ukrainos nacionalinėje atrankoje į „Vaikų Euroviziją“ ir atstovaus savo šaliai Tbilisyje su daina „Ne zupyniai“ (liet. „Nesustok“). Sprendimas buvo priimtas, susumavus žiūrovų ir komisijos įvertinimus. 

Dvylikametė dainininkė užėmė pirmą vietą žiūrovų balsavime ir liko antra pagal muzikos ekspertų įvertinimus. Tačiau atlikėjai pakako bendrojo taškų skaičiaus ir jau netrukus Anastasija buvo paskelbta vakaro nugalėtoja.

Daugelio muzikos konkursų laureatė Anastasija Baginska laimėjo pagrindinę festivalio „Slavianskij bazar“ premiją 2014 metais, taip pat pateko į „Vaikų Balso“ superfinalą. Jaunosios vokalistės repertuare galima išgirsti tiek ukrainiečių liaudies dainų, tiek džiazo kūrinių ar rusų bei pasaulinės muzikos hitų. Mergina taip pat turi patirties įgarsinant animacinius filmus. Pergalingąjį kūrinį „Ne zupyniai“ parašė Jekaterina Komar.

Anastasija Baginska taps dvyliktąją Ukrainos atstove „Vaikų Eurovizijoje“. Ar atlikėjai pavyks pakartoti savo bendravardės tautietės Anastasijos Petryk sėkmę ir laimėti konkursą? Sužinosime jau lapkričio 26 dieną!

Anastasijos pasirodymas nacionalinės atrankos finale:

„Ne zupyniai“ studijinė versija:

PasidalintiRašyti komentarą

*
* (neskelbiamas)

Please insert the signs in the image:

Sukurta: MyMadWeb