Eurovizija 2016 (renginys)

2016 metų „Eurovizijos“ repeticijų tvarkaraštis [NUOLAT PILDOMA]

SVT nuotr.

tvarkarastissŠvedų nacionalinis transliuotojas SVT paskelbė šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso repeticijų tvarkaraštį. Pasiruošimai prasidės gegužės 2 dieną ir vyks kiekvieną dieną iki pat konkurso finalo. Lietuvos atstovas Donatas Montvydas pirmą kartą Stokholmo „Globe“ arenos sceną išbandys gegužės 4 dieną. Antroji asmeninė Donato repeticija vyks gegužės 7 dieną. 

Pirmosios asmeninės repeticijos tradiciškai truks pusvalandį, o antrųjų repeticijų metu atlikėjai turės tik po 20 minučių. „Meet & Greet“ pokalbiai startuos praėjus 1 val. 40 min. po kiekvienos pirmosios repeticijos, o spaudos konferencijos – praėjus 45 minutėms po antrųjų repeticijų. Didžiojo penketo šalių atstovams suplanuotos trečiosios spaudos konferencijos, kurios bus surengtos gegužės 12 dieną. Prieš kiekvieną iš pusfinalių ir finalą bus surengtos 3 generalinės repeticijos. Antrųjų generalinių repeticijų metu, kurios vyks likus parai iki tiesioginės transliacijos, savo balsus atiduos visų dalyvaujančių šalių komisijos.

Nuo pat gegužės 2 dienos aktyviai apžvelgsime repeticijas ir kitus įdomiausius „eurovizinius“ renginius, todėl kviečiame sekti naujienas ne tik „Eurodienos“ tinklalapyje, bet ir mūsų „Facebook“ paskyroje

Laikas lentelėse nurodytas Lietuvos laiko juostos atžvilgiu. Paspaudę ant šalių pavadinimų, galėsite perskaityti  įvykusių repeticijų apžvalgas ir išvysti pasirodymų ištraukas. 

1

Laikas Pirmadienis / gegužės 2 d. Antradienis / gegužės 3 d. Trečiadienis /  gegužės 4 d. Ketvirtadienis / gegužės 5 d.
11:00–11:30 01. Suomija 10. Čekija 01. Latvija 11. Slovėnija
11:40–12:10 02. Graikija 11. Kipras 02. Lenkija 12. Bulgarija
12:20–12:50 03. Moldova 12. Austrija 03. Šveicarija 13. Danija
13:00–13:30 04. Vengrija 13. Estija 04. Izraelis 14. Ukraina
13.30–14:30
14:40–15:10 05. Kroatija 14. Azerbaidžanas 05. Baltarusija 15. Norvegija
15:20–15:50 06. Nyderlandai 15. Juodkalnija 06. Serbija 16. Gruzija
16:00–16:30 07. Armėnija 16. Islandija 07. Airija 17. Albanija
16:40–17:10 18. Belgija
17:00–17:30 08. San Marinas 17. Bosnija ir Hercegovina 08. Makedonija
17:40–18:10 09. Rusija 18. Malta 09. Lietuva
18:20–18:50 Švedija 10. Australija

2

Laikas Penktadienis / gegužės 6 d. Laikas Šeštadienis / gegužės 7 d.
10:00–10:20 01. Suomija 10:50–11:20 Vokietija
10:25–10:45 02. Graikija 11:30–12:00 Italija
10:50–11:10 03. Moldova 12:10–12:40 Jungtinė Karalystė
11:15–11:35 04. Vengrija 12:40–13:40
11:40–12:00 05. Kroatija 13:45–14:05 01. Latvija
12:05–12:25 06. Nyderlandai 14:10–14:30 02. Lenkija
12:25–13:25 14:35–14:55 03. Šveicarija
13:30–13:50 07. Armėnija 15:00–15:20 04. Izraelis
13:55–14:15 08. San Marinas 15:25–15:45 05. Baltarusija
14:20–14:40 09. Rusija 15:50–16:10 06. Serbija
14:45–15:05 10. Čekija 16:10–16:20
15:10–15:30 11. Kipras 16:25–16:45 07. Airija
15:35–15:55 12. Austrija 16:50–17:10 08. Makedonija
15:55–16:15 17:15–17:35 09. Lietuva
16:20–16:40 13. Estija 17:40–18:00 10. Australija
16:45–17:05 14. Azerbaidžanas 18:05–18:25 11. Slovėnija
17:10–17:30 15. Juodkalnija 18:30–18:50 12. Bulgarija
17:35–17:55 16. Islandija 18:50–19:50
18:00–18:20 17. Bosnija ir Hercegovina 19:55–20:15 13. Danija
18:25–18:45 18. Malta 20:20–20:40 14. Ukraina
18:45–19:45 20:45–21:05 15. Norvegija
19:55–20:25 Prancūzija 21:10–21:30 16. Gruzija
20:35–21:05 Ispanija 21:35–21:55 17. Albanija
22:00–22:20 18. Belgija

3

Laikas Sekmadienis / gegužės 8 d.
13:30–13:50 Švedija
13:55–14:15 Ispanija
14:20–14:40 Prancūzija
14:40–15:00
15:05–15:25 Vokietija
15:30–15:50 Italija
15:55–16:15 Jungtinė Karalystė

4

 

Pirmadienis / gegužės 9 d.

18:00–20:00 1 pusfinalis Pirmoji generalinė repeticija
Pirmadienis / gegužės 9 d. 22:00–00:00 1 pusfinalis Antroji generalinė repeticija (komisijos balsavimas)
Antradienis / gegužės 10 d. 16:0018:00 1 pusfinalis Trečioji generalinė repeticija
Antradienis / gegužės 10 d. 22:00–00:00 1 pusfinalis Tiesioginė transliacija
Trečiadienis / gegužės 11 d. 18:0020:00 2 pusfinalis Pirmoji generalinė repeticija
Trečiadienis / gegužės 11 d. 22:0000:00 2 pusfinalis Antroji generalinė repeticija (komisijos balsavimas)
Ketvirtadienis / gegužės 12 d. 16:0018:00 2 pusfinalis Trečioji generalinė repeticija
Ketvirtadienis / gegužės 12 d. 22:00–00:00 2 pusfinalis Tiesioginė transliacija
Penktadienis / gegužės 13 d. 15:3018:30 Finalas Pirmoji generalinė repeticija
Penktadienis / gegužės 13 d. 22:0001:30 Finalas Antroji generalinė repeticija (komisijos balsavimas)
Šeštadienis / gegužės 14 d. 14:0017:30 Finalas Trečioji generalinė repeticija
Šeštadienis / gegužės 14 d. 22:00–01:30 Finalas Tiesioginė transliacija

Išsamų visų renginių tvarkaraštį rasite oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje.

Komentuoti