Eurovizija 2010 (atrankos)

Kviečiame stebėti Maltos nacionalinę atranką

maltos-veliavaMaltos televizija šiemet gavo 122 paraiškas dalyvauti nacionalinėje atrankoje į „Eurovizijos“ konkursą. 36 geriausieji buvo suskirsti į šešis pusfinalis, pirmas kurių bus transliuojamas jau gruodžio 9 d.

Pataisymas: Pusfinalių įrašai bus rodomi trečiadieniais nuo 23.15 val. Lietuvos laiku.

Transliaciją internetu galite stebėdami, naudodami šią nuorodą:  mms://wms.di-ve.com/encoder_tvm

Tarp dalyvių galime sutikti Miriam Christine ir Mike Spiteri, kurie atstovavo savo šaliai 1995 ir 1996 metais. Be to, eilinį kartą savo laimę nacionalinėje atrankoje bando Claudia Faniello.

Nacionalinis finalas vyks vasario 20 dieną. Jame dalyvaus net 20 atlikėjų, kurie paaiškės ne po kiekvieno pusfinalio, bet vienu sykiu, sausio mėnesį.

Pirmas pusfinalis (gruodžio 9 d.):

  1. Raquela — „Here I Am“
  2. Ally — „Curiosity“
  3. Richard Edwards — „Change“
  4. Foxy Federation — „Fired Up“
  5. Klinsmann — „Her Name Was Anne“
  6. J.Anvil — „Mirage“

Antras pusfinalis (gruodžio 16 d.):

    1. Aldo Busuttil — „Pizzicato“
    2. Claudia Faniello — „Samsara“
    3. Claire Galea — „Ole Satschmo Blues“
    4. Godwin Lucas / Eve Daly — „The Best Years“
    5. Josef Tabone — „Who cares?“
    6. Glen Vella — „Just a little more love“

      Trečias pusfinalis (gruodžio 23 d.):

      1. Miriam Christine — „Beautiful Contradiction“
      2. Thea Garrett — „My dream“
      3. Tiziana Calleja — „Words are Not Enough“
      4. Eleanor Spiteri — „Velvet Ocean“
      5. Francesca Borg — „I surrender“
      6. Eleanor Cassar — „Choices“

      Ketvirtas pusfinalis (gruodžio 30 d.):

      1. Audrey Marie Bartolo — „Good Intentions“
      2. Wayne Micallef — „Save a life“
      3. Ryan Dale & Duminka — „One For You“
      4. Mike Spiteri — „Twenty Thousand Leagues“
      5. Cynthia Attard — „If I knew“
      6. Dario Bezzina — „Grave Dancers“

      Penktas pusfinalis (sausio 6 d.):

      1. Petra Zammit — „All I need“
      2. Pamela Bezzina — „Hold On“
      3. Nadine Axisa / Clifford Galea — „Once in a lifetime“
      4. Pricilla & Kurt — „Waterfall“
      5. Baklava — „Euphoria“
      6. Rosman Pace — „Hypnotized“

      Šeštas pusfinalis (sausio 13 d.):

      1. Ruth Portelli — „Three Little Words“
      2. Roger Tirazona — „Silver Rain“
      3. Jessica Muscat — „Fake“
      4. Silver Clash — „Broken“
      5. Lawrence Gray — „Stories“
      6. Dorothy Bezzina — „Moments“
      1st Show – 9th December 2009

      1. Here I Am – Raquela
      2. Curiosity – Ally
      3. Change – Richard Edwards
      4. Fired Up – Foxy Federation
      5. Her Name Was Anne – Klinsmann
      6. Mirage – J.Anvil

      2nd Show – 16th December 2009

      1. Pizzicato – Aldo Busuttil
      2. Samsara – Claudia Faniello
      3. Ole Satschmo Blues – Claire Galea
      4. The Best Years – Godwin Lucas / Eve Dal

      Komentuoti

      Miroslav
      „Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.